Jednorázové e-cigarety SALT - Recenze

Jednorázové e-cigarety jsou velkým fenoménem, díky své jednoduchosti, bezstarostném užívání a skvělé chuti se stávají čím dál více oblíbenou alternativou cigaret. Čím je obliba větší, tím je širší i nabídka. V tomto článku se proto podíváme na jednorázové e-cigarety SALT a podrobně si je rozebereme!

Jednorázové e-cigarety SALT

E-cigarety SALT nejsou žádným nováčkem na trhu, naopak je to jedna z nejdéle fungujících značek. Výrobce Pro Vape LTD z Lotyšska je již za roky velmi zkušený a proto nabízí produkty na vysoké úrovni. V nabídce SALT naleznete jak e-cigarety s nikotinem tak i beznikotinovou variantu.

 

Kapacita a způsob kouření

Ještě donedávna byla kapacita baterie u jednorázových e-cigaret SALT 350 mAh, což znamenalo výdrž více než 450+ potáhnutí. Zařízení SALT ale prošla velkým vylepšením, nyní je kapacita baterie 400 mAh a výdrž je více než 600+ potáhnutí. Obsah liquidu v nádobce je 2ml, to je i maximum, které povoluje Evropská unie. Stejěn tak je to s obsahem nikotinu, u nikotinových verzí je to 20 mg/ml (2%), tedy také povolené maximum. Způsob kouření je MTL, tedy pusa-plíce. To je takřka stejný způsob jako je u klasické cigarety, tedy se potahuje nejprve do úst a až poté do plic. Produkty kouře je u MTL způsobu kouření menší, spotřeba liquidu je minimální a stačí i menší odpor žhavící hlavy, díky čemu vydrží déle i baterie.

Nabídka příchutí

V nabídce jednorázových e-cigaret SALT nalezneme velké množství příchutí, jak těch standardních - Mango, broskev nebo jablko tak i kombinovaných, např. velmi oblíbená příchuť blueberry/raspberry nebo strawberry/lychee. Zatím je k dispozici 12 příchutí s obsahem nikotinu, což je dostatek ale do budoucna bude určitě nabídka širší.

Nabídka chutí u varianty bez nikotinu (ZERO) je uzší, zde nalezneme vybrané příchutě, které jsou nejoblíbenější v té nikotinové verzi, tedy nesmí zde chybět výše zmiňovaný blueberry/raspberry, strawberry/lychee nebo například Lush Ice, tedy vodní meloun.

 

Porovnání s konkurencí

Zařízení

E-cigarety SALT jsou co se zařízeních jako takových týká o krok napřed před konkurencí. Zařízení jsou velice kvalitní a spolehlivá, designově na vysoké úrovni a dokonce mají i dětský zámek, který zatím u konkurence chybí ale určitě to bude brzy standardem u většiny značek. SALT je ale v tomto první a to je třeba vypíchnout.

Kapacita

Kapacita baterie je u nových zařízeních SALT na podobné úrovni jako většina konkurenčních značek, 600+ potahů je nyní standard. E-cigarety s větší kapacitou potahů mají nyní pouze e-cigarety Aroma King, které disponují kapacitou až 700+ potahů. Obsah liquidu je 2%, to je naprosto stejné u všech značek. Obsah nikotinu 2% je také standardní a maximální povolené množství.

Příchuť

Výrobce e-cigaret SALT používá do svých zařízení méně výraznou chuť, která má lehký ledový nádech. Příchuť nelze objektivně hodnotit, každému chutná něco jinýho. Ze zkušenosti však můžeme říct, že e-cigarety SALT volí uživatelé, kteří nehledají příliš výrazné chutě. Většinou se jedná o dlouhodobé uživatele e-cigaret, nebo kuřáky, kteří přechází z klasickcýh cigaret nebo ze zahřívaného tabáku. Příchuťě jako takové jsou však věrohodné, působí přírodně a je dobře rozpoznatelná. Příliš výrazná chuť může po čase začít vadit, u příchutí SALT je toto riziko však minimální. Příchuť Vám nepřestane chutnat ani po mnoha a mnoha potazích!

Závěr

Jednorázové e-cigarety SALT určitě doporučujeme. Jsou spíše pro zkušenější uživatele, kteří už mají něco odkouříno a nehledají příliš výrazné a sladké chutě. E-cigarety jsou spolehlivé, vydrží velmi dlouho. Zařízení je malé, bez problému se vejde do kapsy a vypadá skvěle. Cenově vychází e-cigarety SALT v porovnání s konkurencí jako jedny z nejlevnějších co se poměru kapacita/cena týká. U výběru chutí si pravděpodobně přijde na své témeř každý. Celou nabídku jednorázových e-cigaret SALT naleznete zde!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení