Jednorázové e-cigarety SALT - Recenze

Jednorázové e-cigarety jsou velkým fenoménem, díky své jednoduchosti, bezstarostném užívání a skvělé chuti se stávají čím dál více oblíbenou alternativou cigaret. Čím je obliba větší, tím je širší i nabídka. V tomto článku se proto podíváme na jednorázové e-cigarety SALT a podrobně si je rozebereme!

Jednorázové e-cigarety SALT

E-cigarety SALT nejsou žádným nováčkem na trhu, naopak je to jedna z nejdéle fungujících značek. Výrobce Pro Vape LTD z Lotyšska je již za roky velmi zkušený a proto nabízí produkty na vysoké úrovni. V nabídce SALT naleznete jak e-cigarety s nikotinem tak i beznikotinovou variantu.

 

Kapacita a způsob kouření

Ještě donedávna byla kapacita baterie u jednorázových e-cigaret SALT 350 mAh, což znamenalo výdrž více než 450+ potáhnutí. Zařízení SALT ale prošla velkým vylepšením, nyní je kapacita baterie 400 mAh a výdrž je více než 600+ potáhnutí. Obsah liquidu v nádobce je 2ml, to je i maximum, které povoluje Evropská unie. Stejěn tak je to s obsahem nikotinu, u nikotinových verzí je to 20 mg/ml (2%), tedy také povolené maximum. Způsob kouření je MTL, tedy pusa-plíce. To je takřka stejný způsob jako je u klasické cigarety, tedy se potahuje nejprve do úst a až poté do plic. Produkty kouře je u MTL způsobu kouření menší, spotřeba liquidu je minimální a stačí i menší odpor žhavící hlavy, díky čemu vydrží déle i baterie.

Nabídka příchutí

V nabídce jednorázových e-cigaret SALT nalezneme velké množství příchutí, jak těch standardních - Mango, broskev nebo jablko tak i kombinovaných, např. velmi oblíbená příchuť blueberry/raspberry nebo strawberry/lychee. Zatím je k dispozici 12 příchutí s obsahem nikotinu, což je dostatek ale do budoucna bude určitě nabídka širší.

Nabídka chutí u varianty bez nikotinu (ZERO) je uzší, zde nalezneme vybrané příchutě, které jsou nejoblíbenější v té nikotinové verzi, tedy nesmí zde chybět výše zmiňovaný blueberry/raspberry, strawberry/lychee nebo například Lush Ice, tedy vodní meloun.

 

Porovnání s konkurencí

Zařízení

E-cigarety SALT jsou co se zařízeních jako takových týká o krok napřed před konkurencí. Zařízení jsou velice kvalitní a spolehlivá, designově na vysoké úrovni a dokonce mají i dětský zámek, který zatím u konkurence chybí ale určitě to bude brzy standardem u většiny značek. SALT je ale v tomto první a to je třeba vypíchnout.

Kapacita

Kapacita baterie je u nových zařízeních SALT na podobné úrovni jako většina konkurenčních značek, 600+ potahů je nyní standard. E-cigarety s větší kapacitou potahů mají nyní pouze e-cigarety Aroma King, které disponují kapacitou až 700+ potahů. Obsah liquidu je 2%, to je naprosto stejné u všech značek. Obsah nikotinu 2% je také standardní a maximální povolené množství.

Příchuť

Výrobce e-cigaret SALT používá do svých zařízení méně výraznou chuť, která má lehký ledový nádech. Příchuť nelze objektivně hodnotit, každému chutná něco jinýho. Ze zkušenosti však můžeme říct, že e-cigarety SALT volí uživatelé, kteří nehledají příliš výrazné chutě. Většinou se jedná o dlouhodobé uživatele e-cigaret, nebo kuřáky, kteří přechází z klasickcýh cigaret nebo ze zahřívaného tabáku. Příchuťě jako takové jsou však věrohodné, působí přírodně a je dobře rozpoznatelná. Příliš výrazná chuť může po čase začít vadit, u příchutí SALT je toto riziko však minimální. Příchuť Vám nepřestane chutnat ani po mnoha a mnoha potazích!

Závěr

Jednorázové e-cigarety SALT určitě doporučujeme. Jsou spíše pro zkušenější uživatele, kteří už mají něco odkouříno a nehledají příliš výrazné a sladké chutě. E-cigarety jsou spolehlivé, vydrží velmi dlouho. Zařízení je malé, bez problému se vejde do kapsy a vypadá skvěle. Cenově vychází e-cigarety SALT v porovnání s konkurencí jako jedny z nejlevnějších co se poměru kapacita/cena týká. U výběru chutí si pravděpodobně přijde na své témeř každý. Celou nabídku jednorázových e-cigaret SALT naleznete zde!

Používáme ověření věku Adulto