Jednorázové e-cigarety bez nikotinu

Jednorázové e-cigarety asi nemusíme představovat. Jsou to e-cigarety na jedno použití, kde není možné dobít baterii ani dolét liquid a jejich hlavní předností je naprostá jednoduchost. Drtivá většina jednorázových e-cigaret různých značek obsahuje nikotin v různém poměru, nejčastěji 10 nebo 20mg/ml. Jejich význam je naprosto jasný, tedy dodat tělu nikotin jinou formou, která je beze sporu chutnější a voňavější než forma cigaret.

K čemu jsou ale e-cigarety bez nikotinu?..

Říkáte si, že nemá význam vapovat e-cigaretu, která neobsahuje nikotin? Vzhledem k narůstající oblibě beznikotinových e-cigaret to asi nějaký smysl mít bude. My v tom vidíme hned několik kladů, díky kterým stojí za to o nich alespoň popřemýšlet.

Mohou e-cigarety bez nikotinu sloužit k odvykání?

Jako první stojí určitě za zmínku fakt, že e-cigareta bez nikotinu může skutečně a velmi efektivně pomoci "přestat kouřit", nebo lépe řečeno, zbavit se závislosti na nikotinu. Spousta kuřáků má cigarety, nebo e-cigarety hlavně jako rituální prvek. Káva a cigárko, cigareta u piva nebo po sexu atp.. Je to tedy závislost spíše na rituálu nebo na nikotinu? Určitě obojí a silným kuřákům velice pravděpodobně e-cigareta bez nikotinu nepomůže, spíše se naopak utvrdí v tom, že nad cigáro není!

Je ale mnoho příležitostných kuřáků, kteří jsou z větší části závislí spíše na rituálu. Například se setkávám takřka každý den s lidmi, kteří nekouří, tedy vlastně jen u piva. Pokud takový člověk vymění cigaretu nebo e-cigaretu s nikotinem za beznikotinovou alternativu, splní tím vše co potřebuje a neriskuje, že si vybuduje závilost na nikotinu a zařadí se do první skupiny.

Elektronická vodní dýmka

V podstatě je to tak a mnoho výrobců tak i jednorázové e-cigarety bez nikotinu nazývá - Hookah, Shisha apod. Jednorázová e-cigareta bez nikotinu funguje velmi podobně jako vodní dýmka, jen je mnohem jednoduché ji užívat a můžete ji mít kdykoliv u sebe. Vodní dýmka je skvělý relax, léto, studený drink a vodní dýmka na stole s přáteli je představa naprosté pohody. Ne všude Vám však vodní dýmku nabídnou a ne vždy si ji objednáte. S malou e-cigaretou, která se vejde do kapsy si tak můžete tyto fajn chvíle ještě okořenit a vylepšit je, aniž byste riskovali závislost na nikotinu.

Negativa a na co dát pozor!

E-cigarety bez nikotinu opravdu mohou určité skupině kuřáků pomoci zbavit se závilosti na nikotinu nebo ji předejít. Je ale potřeba zdůraznit, že to může fungovat i přesně naopak. Tedy člověk vyzkouší e-cigaretu bez nikotinu, vapování ho začne bavit a najednou stojí na tenkém ledě, zda tedy nevyzkoušet i něco s nikotinem. Proto i přes to, že jednorázové e-cigarety neobsahuji nikotin, nepatří do rukou dětem a lze je koupit pouze až od 18ti let!

Doporučení

Jste-li nekuřák a neužíváte nikotin v jiné formě a přesto Vás láka e-cigaretu vyzkoušet. Rozhodně sáhněte po variantě bez nikotinu. Nabídka těchto e-cigaret je dosti široká a věříme, že je z čeho vybírat. V naší nabidce e-cigaret bez nikotinu naleznete značky Aroma King Hookah, nebo Salt Switch Zero. Další variantou e-cigaret bez nikotinu jsou Aroma King Mama Huana, které místo nikotinu obsahují CBD! U obou značek naleznete velké množství příchutí. A můžete vzít jed na to, že značek a příchutí e-cigaret bez nikotinu bude brzy mnohem víc!

 

 

Používáme ověření věku Adulto