Jednorázové e-cigarety bez nikotinu

Jednorázové e-cigarety asi nemusíme představovat. Jsou to e-cigarety na jedno použití, kde není možné dobít baterii ani dolét liquid a jejich hlavní předností je naprostá jednoduchost. Drtivá většina jednorázových e-cigaret různých značek obsahuje nikotin v různém poměru, nejčastěji 10 nebo 20mg/ml. Jejich význam je naprosto jasný, tedy dodat tělu nikotin jinou formou, která je beze sporu chutnější a voňavější než forma cigaret.

K čemu jsou ale e-cigarety bez nikotinu?..

Říkáte si, že nemá význam vapovat e-cigaretu, která neobsahuje nikotin? Vzhledem k narůstající oblibě beznikotinových e-cigaret to asi nějaký smysl mít bude. My v tom vidíme hned několik kladů, díky kterým stojí za to o nich alespoň popřemýšlet.

Mohou e-cigarety bez nikotinu sloužit k odvykání?

Jako první stojí určitě za zmínku fakt, že e-cigareta bez nikotinu může skutečně a velmi efektivně pomoci "přestat kouřit", nebo lépe řečeno, zbavit se závislosti na nikotinu. Spousta kuřáků má cigarety, nebo e-cigarety hlavně jako rituální prvek. Káva a cigárko, cigareta u piva nebo po sexu atp.. Je to tedy závislost spíše na rituálu nebo na nikotinu? Určitě obojí a silným kuřákům velice pravděpodobně e-cigareta bez nikotinu nepomůže, spíše se naopak utvrdí v tom, že nad cigáro není!

Je ale mnoho příležitostných kuřáků, kteří jsou z větší části závislí spíše na rituálu. Například se setkávám takřka každý den s lidmi, kteří nekouří, tedy vlastně jen u piva. Pokud takový člověk vymění cigaretu nebo e-cigaretu s nikotinem za beznikotinovou alternativu, splní tím vše co potřebuje a neriskuje, že si vybuduje závilost na nikotinu a zařadí se do první skupiny.

Elektronická vodní dýmka

V podstatě je to tak a mnoho výrobců tak i jednorázové e-cigarety bez nikotinu nazývá - Hookah, Shisha apod. Jednorázová e-cigareta bez nikotinu funguje velmi podobně jako vodní dýmka, jen je mnohem jednoduché ji užívat a můžete ji mít kdykoliv u sebe. Vodní dýmka je skvělý relax, léto, studený drink a vodní dýmka na stole s přáteli je představa naprosté pohody. Ne všude Vám však vodní dýmku nabídnou a ne vždy si ji objednáte. S malou e-cigaretou, která se vejde do kapsy si tak můžete tyto fajn chvíle ještě okořenit a vylepšit je, aniž byste riskovali závislost na nikotinu.

Negativa a na co dát pozor!

E-cigarety bez nikotinu opravdu mohou určité skupině kuřáků pomoci zbavit se závilosti na nikotinu nebo ji předejít. Je ale potřeba zdůraznit, že to může fungovat i přesně naopak. Tedy člověk vyzkouší e-cigaretu bez nikotinu, vapování ho začne bavit a najednou stojí na tenkém ledě, zda tedy nevyzkoušet i něco s nikotinem. Proto i přes to, že jednorázové e-cigarety neobsahuji nikotin, nepatří do rukou dětem a lze je koupit pouze až od 18ti let!

Doporučení

Jste-li nekuřák a neužíváte nikotin v jiné formě a přesto Vás láka e-cigaretu vyzkoušet. Rozhodně sáhněte po variantě bez nikotinu. Nabídka těchto e-cigaret je dosti široká a věříme, že je z čeho vybírat. V naší nabidce e-cigaret bez nikotinu naleznete značky Aroma King Hookah, nebo Salt Switch Zero. Další variantou e-cigaret bez nikotinu jsou Aroma King Mama Huana, které místo nikotinu obsahují CBD! U obou značek naleznete velké množství příchutí. A můžete vzít jed na to, že značek a příchutí e-cigaret bez nikotinu bude brzy mnohem víc!

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení