HHC-P PRE-ROLLS JOINT Canapuff Strawberry Cough

HHC-P PRE-ROLL od značky Canapuff s příchutí Strawberry Cough je předbalený joint 2g výběrových květů technického konopí s vysokým obsahem kvalitního a účinného HHC-P. Obsah HHC-P je 50% a obsah THC nižší než 0,2%. Strawberry Cough přináší jemnou jahodobou chuť s kořeněnými tóny a relaxačními účinky.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Canapuff
239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Kategorie: HHC-P PRE-ROLLS
Aroma: Jahoda
Obsah HHC-P: 50%
Obsah THC: <0,2%
Hmotnost: 2 g
Země výroby: Česká Republika
HHC P Prerolled joint Strawberry Cough.png min
Tip Obsahuje HHC-P

Konopné květy připravené v ručně balených jointech s vysokým obsahem HHC-P. Vše je připraveno, stačí už jen škrtnout.

 

Co je to HHC-P?

HHC-P, celým názvem Hexahydrokanabiphorol je poměrně nový kanabinoid s účinkami podobnými HHC či THC. HHC-P se nevyskytuje přirozeně v konopí ale je získáván v laboratoři. Narozdíl od HHC obsahuje HHC-P prodloužený vedlejší uhlíkový řetězec. Dle studií se tak díky tomu lépe váže na kanabinoidní receptory v endokanabinoidním systému v mozku, čímž se zvyšuje jeho účinnost.

Dle dosavadních uživatelským zkušeností se tak síla HHC-P odhaduje na 20x vyšší než u HHC a 10x vyšší než u THC. 

Účinky HHC-P

Účinky nastupují obvykle pozvolna a trvají delší dobu. HHC-P účinkuje euforicky, intenzivně, jsou povznášející a energické. Dle zkušeností uživatelů dochází také k úlevě od bolesti, snížení stresu, relaxačním pocitům a zmírnění depresí.

HHC-P a legislativa

HHC-P se neobjevuje na seznamu zakázaných látek a není tak legislativou omezeno ani zakázáno. Tyto produkty patří do kategorie výrobků technického konopí s maximálním obsahem THC do 1% THC. Produkty nejsou určeny ke konzumaci ani kouření.

Rizika HHC-P

Rizika jsou spojována především s nadměrným uživáním. Jelikož patří HHC-P k novým kanabinoidům, chybí ještě mnoho oficiálních studií, které by potvrdili jeho bezpečnost a snášenlivost. Je proto vhodné začít vždy s menšími dávkami, nadměrné uživání by mohlo vést k pontenciálním vedlejším účinkům, mezi které patří sucho v ústech, úzkost, bolest hlavy či paranoia.

Produkty v naší nabídce obsahují snesitelné množství HHC-P, obvykle od 10ti do maximálně 40ti % HHC-P. Zbytek tvoří CBD, H4CBD či CBG a terpeny. Všechny produkty nakupujeme od ověřených výrobců, kteří dbají na bezpečnost a kvalitu. Výrobky mají pravdivě a prokazatelně uvedené složení a jsou laboratorně testovány.

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se pouze o sběratelský produkt. Prodej pouze osobám starších 18 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto