HHC-P Pre-Roll Joint Heavens Haze OG Kush 10% HHC-P

Předbalený joint, nebo-li Pre-Roll Heavens Haze OG Kush obsahuje kvalitní konopné květy obohacené o 10% HHC-P extraktu. Joint je precizně předbalený, skladován ve vzduchotěsné zkumavce pro zajištění maximální čerstvosti květů. Joint obsahuje 1 g konopných květů.

Odrůda OG Kush nabízí příjemnou chuť citrusů, ovoce a lesními tóny jehličí.

Použitý HHC-P extrakt vysoké kvality obsahuje naprůměrný poměr účinných 9R izomerů. Díky tomu jsou účinky velmi inzenzivní. Vzduchotěsné balení obsahuje 1g květů.

Více se o účincích HHC-P dočtete zde.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Heavens Haze
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Kategorie: HHCP
Aroma: Ovoce, Citrus, Jehličí
Obsah HHC-P: 10%
Obsah THC: <1%
Hmotnost: 1 g
Země výroby: Česká Republika
Heavens Haze HHC P Pre Roll OG Kush min
Novinka Tip Obsahuje HHC-P

Předbalené jointy kvalitními květy technického konopí s vysokou koncentrací HHC-P a CBD. Jointy obsahují 1g konopných květů, s obsahem od 9 - 11% HHC-P v závislosti na odrůdě. 

Co je to HHC-P?

HHC-P, celým názvem Hexahydrokanabiphorol je poměrně nový kanabinoid s účinkami podobnými HHC či THC. HHC-P se nevyskytuje přirozeně v konopí ale je získáván v laboratoři. Narozdíl od HHC obsahuje HHC-P prodloužený vedlejší uhlíkový řetězec. Dle studií se tak díky tomu lépe váže na kanabinoidní receptory v endokanabinoidním systému v mozku, čímž se zvyšuje jeho účinnost.

Dle dosavadních uživatelským zkušeností se tak síla HHC-P odhaduje na 20x vyšší než u HHC a 10x vyšší než u THC. 

Účinky HHC-P

Účinky nastupují obvykle pozvolna a trvají delší dobu. HHC-P účinkuje euforicky, intenzivně, jsou povznášející a energické. Dle zkušeností uživatelů dochází také k úlevě od bolesti, snížení stresu, relaxačním pocitům a zmírnění depresí.

HHC-P a legislativa

HHC-P se neobjevuje na seznamu zakázaných látek a není tak legislativou omezeno ani zakázáno. Tyto produkty patří do kategorie výrobků technického konopí s maximálním obsahem THC do 1% THC. Produkty nejsou určeny ke konzumaci ani kouření.

Rizika HHC-P

Rizika jsou spojována především s nadměrným uživáním. Jelikož patří HHC-P k novým kanabinoidům, chybí ještě mnoho oficiálních studií, které by potvrdili jeho bezpečnost a snášenlivost. Je proto vhodné začít vždy s menšími dávkami, nadměrné uživání by mohlo vést k pontenciálním vedlejším účinkům, mezi které patří sucho v ústech, úzkost, bolest hlavy či paranoia.

Produkty v naší nabídce obsahují snesitelné množství HHC-P, obvykle od 10ti do maximálně 40ti % HHC-P. Zbytek tvoří CBD, H4CBD či CBG a terpeny. Všechny produkty nakupujeme od ověřených výrobců, kteří dbají na bezpečnost a kvalitu. Výrobky mají pravdivě a prokazatelně uvedené složení a jsou laboratorně testovány.

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Jedná se pouze o sběratelský produkt. Prodej pouze osobám starších 18 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto