IVG S&V BLUE RASPBERRY 18 ml

IVG Shake and Vape aroma s příchutí Blue Raspberry. Legendární příchuť existující pouze ve světe vapingu - modrá malina. Velmi sladká a výrazná chuť malin je propojena s tóny borůvek a vytváří tak velmi šťavnatý a sladký mix chutí. Aroma je dodáváno v 60ml lahvičkách s 18ml aroma.

Jaká jsou aromata IVG a jak je míchat?

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: IVG
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Kategorie: IVG
Příchuť: Borůvka, Modrá malina
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Obsah aroma: 18ml
Objem láhve: 60ml
Výrobce: IVG E-liquids
Země výroby: Velká Británie
Položka byla vyprodána…
IVG shake and vape blue raspberry min
Tip

Shake and Vape aromata jsou velmi jednoduchá na míchání, stačí přidat báze, případně nikotinový booster, protřepat a je hotovo! Pokud však nechcete míchat, nebo chcete nejprve vyzkoušet příchuť v menším množství, doporučujeme se podívat do nabídky již hotových e-liquidů od IVG!

Postup přípravy e-liquidu IVG:

V lahvičce s objemem 60ml je 18ml aromatu. Dolijte bázi případně nikotin. Báze a nikotiny potřebné k míchání naleznete zde. Bázi můžete dolít s jakýmkoli poměrem PG/VG, je ale potřeba zvážit, do jakého zařízení chcete následně výsledný e-liquid použít a jaký typ kouření preferujete. Na závěr lahvičku důkladně protřepejte. Výsledný e-liquid je možný ihned použít k vapování.

Můžete však ještě experimentovat s dobou zrání, kdy e-liquid dostává nové a nové rozměry. Stejně tak je možné použít více báze. Je tak jen na Vás, jakou výslednou chuť vykouzlíte a jak Vám bude nejvíce vyhovovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto