LIO NANO ZERO BLUE RAZZ 0% nikotinu

Jednorázová e-cigarety LIO NANO ZERO s příchutí Blue Razz bez obsahu nikotinu. Tato beznikotinová varianta má stejnou příchuť jako její nikotinová verze, tedy chuť kombinující kyselé maliny a sladké borůvky. Stejně tak nabízí zhruba 600 potáhnutí a naprostou jednoduchost.

Jste-li občasný uživatel e-cigaret, nebo se snažíte svou závislost ukončit či omezit, je volba beznikotinové e-cigarety na místě. V opačném případě Vás bude spíše zajímat nabídka e-cigaret s nikotinem, kterou naleznete zde.

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: LIO NANO
159 Kč –31 % 109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Kategorie: LIO NANO ZERO
Příchuť: Borůvka, Malina
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Počet potáhnutí: 600+
Kapacita baterie: 500 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1 ohm
Doporučené pro: Příležitostné uživatele
lio nano zero blue razz e cigareta bez nikotinu
Bez nikotinu 600+ Potáhnutí!
159 Kč –31 %

Oblíbené jednorázové e-cigarety LIO NANO ve verzi ZERO, tedy bez nikotinu! Zařízení s kapacitou na 600 potáhnutí se sladkou a výraznou chutí. Jednorázové e-cigarety Lio Nano Zero disonují integrovanou baterií, kteoru není možné dobíjet a 2ml náplně bez nikotinu. O jednoduchost zařízení se stará podtlakové čidlo, které dovolí potáhnutí i bez nutnosti mačkání tlačítka, kterým ani není e-cigarety vybavena. Stačí tedy pouze potáhnout a to je vše.

E-cigarety bez nikotinu představují skvělý prostředek pro občasné kuřáky/vapery, nebo pro ty, kteří se s kouřením snaží skončit. Rozhodně však nepatří do rukou osob mladších 18ti let.

Složení: Propylen glykol, Glycerol, Ethyl maltol, Trimethyl isopropyl butanamide, Methyl anthranilate, trans-hex-3-en-1ol, kyselina benzoová, ethyl-2-menthylbutyrate, kyselina propinová, methyl N-methylanthranilate, Ethyl 3-hydroxybutyrate, Linalool, kyselina máselná

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 23.1.2024
dobrá, ale málo potahů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto