RIOT BAR MANGO PEACH PINEAPPLE

Jednározová e-cigareta RIOT BAR Mango Peach Pineapple se svěží chutí tropického ovoce. Krémové mango, sladká broskev a osvěžující ananas představují tropickou kombinaci plnou sladkosti a svěžestí. Riot je předním výrobcem e-liquidů a Shake and Vape aromat, které používá i ve svých jednorázových e-cigaretách. E-liquidy od RIOT jsou zárukou kvality a skvělé chuti, to stejné platí i u jednorázových e-cigaret RIOT BAR. Příjemně překvapí také tělo e-cigarety, které velmi elegantní, černé a ergonomické.

Riot Bar jednorázové e-cigarety obsahují velmi popůlární nikotinovou sůl, která se rychleji vstřebává, neškrábe v krku a prodlužuje životnost e-cigarety. Obsah nikotinové soli je buď 10 nebo 20 mg/ml. Z e-cigaret RIOT BAR je potahování velmi plynulé a příjemné.

Kompletní nabídku jednorázových e-cigaret RIOT BAR naleznete zde. Pokud jste si RIOT oblíbili, určitě doporučujeme vyzkoušet i e-liquidy Riot S:alt nebo S&V aromata Riot Squad!

Varianta
Můžeme doručit do:
- 24.5.2024 Zvolte variantu
Možnosti doručení
Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
Značka: Riot
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Kategorie: RIOT
Příchuť: Mango, Broskev, Ananas
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%), 10 mg/ml (1%)
Počet potáhnutí: 600
Kapacita baterie: 500 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,4 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Riot Bar Mango peach Pineapple jednorazova e cigareta 10 a 20mg min
Tip 600+ Potáhnutí!

Jednorázové e-cigarety RIOT BAR od známého výrobce RIOT z Velké Británie. RIOT je výrobcem světově oblíbených e-liquidů a Shake & Vape aromat, ty nejoblíbenější příchutě naleznete i v jednorázových e-cigaretách RIOT BAR! Nabídka chutí je pestrá, nechybí samozřejmě ovocné příchutě, na své si ale přijdou i milovníci tabákových či mentolových chutí.

RIOT BAR jednorázové e-cigarety nabízí náplně s nikotinovou solí, která přináší mnoho výhod - nekšrábě v krku, rychleji se vstřebává a není tak třeba častého potahování. Obsah nikotinové soli je ve dvou variantách 10 a 20 mg/ml.

Jednorázové e-cigarety jsou ideální pro začínající uživatele, jedná se o velmi pohodlný způsob vapování. Pro pokročilejší uživatele jsou jednorázové e-cigarety buď skvělou doplňkovou e-cigaretou a nebo cestou, jak vyzkoušet různé příchutě, které lze poté samostatně zakoupit. Riot nabízí jak již hotové e-liquidy tak Shake & Vape aromata pro vlastní namíchání.

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto