SALT ZERO 600 BANANA ICE 0% nikotinu

Jednorázová e-cigareta bez nikotinu SALT 600 ZERO BANANA ICE s jemnou a sladkou banánovou chutí, která je osvěžena mentolovým nádechem. Příchuť je sladší, ovocná a velmi ojedinělá. Jednorázová e-cigareta zvládne více než 600+ potahů a její užívání už nemůže být jednodušší. Stačí pouze potáhnout a užívat si skvělé chuti. Řada SALT 600 ZERO je bez obsahu nikotinu a jedná se tak v podstatě o malou jednorázovou vodní dýmku, kterou můžete mít vždy při ruce.

Kategorie SALT 600 ZERO nabízí nejoblíbenější příchutě z kategorie SALT 600, tedy e-cigaret s nikotinem. Pokud pro Vás není výběr dostatečný, mrkněte ještě na nabídku jednorázových e-cigaret bez nikotinu Aroma King Hookah nebo Elf Bar Zero.

 
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: SALT
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: SALT SWITCH ZERO
Příchuť: Banán
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Počet potáhnutí: 600+
Kapacita baterie: 400 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,8 ohm
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: Pro Vape LTD
Země výroby: Lotyšsko
salt 600 zero banana ice e cigareta bez nikotinu min
Bez nikotinu 600+ Potáhnutí!

Jednorázové e-cigarety SALT SWITCH ZERO bez obsahu nikotinu nově s kapacitou více než 600+ potahů a výběrem těch nejoblíbenějších příchutí z řady SALT SWITCH. Příchuť těchto e-cigaret je naprosto skvěle vyvážená, je akorát výrazná s doprovodným chladivým efektem. Jednorázové e-cigarety jsou velmi oblíbené díky jednoduchému použití. Nemusíte dolévat e-liquid, nabíjet ani měnit komponenty, stačí pouze uchopit e-cigaretu a potáhnout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto