X4 BAR MANGO GUAVA 20 mg/ml

Jednorázová e-cigareta X4 BAR MANGO GUAVA s exotickou chutí kombinující osvěžující mango a sladkou kvajávu. Celá chuť je osvěžena cooládou, která pořádně zamrazí po každém potáhnutí. Jednorázovou e-cigaretu není třeba nijak nastavovat, dobíjet ani doplňovat. Je ihned připravena k použití, kdy se aktivuje potáhnutím. Obsahuje 2ml e-liquidu s 20 mg/ml nikotinem.

V nabídce e-cigaret X4 BAR naleznete řadu 8 příchutí ve dvou variantách - s nikotinem a bez nikotinu. Celou nabídku naleznete zde.

Můžeme doručit do:
4.3.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: X4 BAR
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: X4 BAR
Příchuť: Mango, Kvajáva
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Počet potáhnutí: 600+
Kapacita baterie: 550 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
x4 bar mango guava jednorazova e cigareta min
Tip 600+ Potáhnutí!

Jednorázové e-cigarety X4 BAR s výdrží na 600 potahů a paletou základních chutí ve dvou variantách - s nikotinem (20 mg/ml) a bez nikotinu - zero. Jednorázová e-cigareta je velmi jednoduché zařízení, které nabízí vapování bez starostí o dobíjení baterie, dolévání e-liquidu nebo čistění. Zkrátka stačí jen potáhnout a hotovo.

V nabídce e-cigaret X4 BAR naleznete 8 příchutí, které jsou stejné v obou variantách. Jedná se o naprosto základní příchutě, které jsou vyladěné k dokonalosti a také chladivosti. Ano, příchutě mají poměrně výrazný chladivý efekt, což způsobuje skvělé osvěžení!

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto