Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

KILLA 13 EXTREME STRONG (ENERGY DRINK)

Killa 13 Extreme Energy Drink - Velmi oblíbená příchuť a zaslouženě! Chuť je opravdu velmi podobná energy drinku a oblíbíte si ji! Síla je také velmi znát, za to palec nahoru! 

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Hodnotíme 9/10 hlavně za originální příchuť energy drinku, která je skvělá! 

Skladem
Značka: Killa
100 Kč 82,64 Kč bez DPH
Kategorie: KILLA - Nikotinové sáčky
Příchuť: Energy drink
Obsah nikotinu: 16 mg/g (12,8 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 16 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Výrobce: UAB N.G.P Imperial Lithuania
Země výroby: Litva

Killa - Nikotinové sáčky, které nabízí obrovský výběr zajímavých příchutí. Také jsou velmi silné co se nikotinu týká. Nikotinové sáčky Killa jsou velmi podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že neobsahují žádný tabák! Jsou velmi příjemné pod rty a také velmi diskrétní. Můžete si je tedy dát i tam, kde byste s cigaretou asi neuspěli :-)

Složení: celulóza (E460), PH regulátor (E501), zvlhčovadlo (E1520), nikotin, aroma, voda, konzervanty - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varovani-web-vykricnik

 

5
1x
4
2x
3
0x
2
2x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
2
DF Avatar autora | 18.2.2021
S energetickým nápojem rozhodně nemá nic společného. Takový lehký mentol..
4
JV Avatar autora | 9.2.2021
Velmi specifická příchuť, energeťák bych rozhodně netipoval, já bych řekl že spíše lesní plody s mentolem, nebo něco tomu podobného, jinak to není vyloženě špatné, ale je to dost zvláštní příchuť, což ani není tak na škodu, protože vesměs na poli nicopodů není moc inovací. Takže na vyzkoušení bych doporučil, ale jen na vlastní riziko, nemusí zachutnat každému.
5
M Avatar autora | 28.11.2019
Killa 13 má chutnat jako energetický nápoj ale voní jako křen a to doslova co se chuti tyče tak jsem skoro žádnou necítil
1
Avatar autora | 10.10.2019
Na můj vkus dost chemické, zakoupil jsem na zkoušku a vícekrát už to neudělám

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Killa. Velmi známá značka, která byla na trhu jako jedna z prvních! Velký výběr příchutí, střední síla nikotinu a nádherná balení! Nikotinové sáčky značky Killa se za svou dobu působnosti na trhu několikrát změnili, jak design balení tak konzistence sáčků. Nyní jsou sáčky měkké a velice příjemné pod rty!