Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

KLINT HoneyMelon

KLINT HONEYMELON

Odvážná a skvělá příchuť nových nikotinových sáčků KLINT - HONEYMELON. Šťavnatá příchuť medu spojená se svěžím melounem, to nesmí chybět na letní dny! Pozor, přitahuje vosy! Síla nikotinu je ideální pro začínající uživatele.

Skladem
Značka: Klint
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: KLINT - Nikotinové sáčky
Příchuť: Meloun, Med
Obsah nikotinu: 8 mg/g (5,6 mg/sáček)
Počet sáčků: 24 ks
Hmotnost balení: 16,8 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: Habit Factory
Země výroby: Švédsko
klint Honeymelon nikotinove sacky nicopods
Novinka Tip

varovani-web-vykricnik

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 9.4.2021
Tomuto nemám co vytknout, ze všech melounových příchutí je tato dle mého nejlepší, je moc pěkně aromatická, jde z toho cítit taková ta šťavnatost melounu, kombinaci medu zde moc necítím, vcelku se ztrácí, ale jemné náznaky zde jsou, rozhodně je to ale dobrá kombinace. Síla je obyčejná pro začátečníky ale i zkušený uživatel si přijde na své, hlavně kvůli chuti. Je to obrovský konkurent Lyftu, jelikož sáčky jsou vlastně totožné a typická aromatičnost také. Potěší 24ks sáčků v balení a samotný puk je naprosto skvělý po designové stránce, nahoře je jemně promáčklý, zajímavě zvolená béžová barva která není typická, na boku vyritý nápis, z tohoto puku dělá designový skvost, v jednoduchosti je krása. Už se nemůžu dočkat až ochutnám další příchutě. Vřele doporučuji !