LIO NANO ZERO STRAWBERRY ICE 0% nikotinu

Jednorázová e-cigarety LIO NANO ZERO s příchutí STRAWBERRY ICE bez obsahu nikotinu. Tato beznikotinová varianta má stejnou příchuť jako její nikotinová verze, tedy osvěžující ledové jahody. Stejně tak nabízí zhruba 600 potáhnutí a naprostou jednoduchost.

Jste-li občasný uživatel e-cigaret, nebo se snažíte svou závislost ukončit či omezit, je volba beznikotinové e-cigarety na místě. V opačném případě Vás bude spíše zajímat nabídka e-cigaret s nikotinem, kterou naleznete zde.

Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: LIO NANO
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: LIO NANO ZERO
Příchuť: Jahoda
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Počet potáhnutí: 600+
Kapacita baterie: 500 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1 ohm
Doporučené pro: Příležitostné uživatele
lio nano zero strawberry ice jednorazova ecigareta
Novinka Tip Bez nikotinu

Oblíbené jednorázové e-cigarety LIO NANO ve verzi ZERO, tedy bez nikotinu! Zařízení s kapacitou na 600 potáhnutí se sladkou a výraznou chutí. Jednorázové e-cigarety Lio Nano Zero disonují integrovanou baterií, kteoru není možné dobíjet a 2ml náplně bez nikotinu. O jednoduchost zařízení se stará podtlakové čidlo, které dovolí potáhnutí i bez nutnosti mačkání tlačítka, kterým ani není e-cigarety vybavena. Stačí tedy pouze potáhnout a to je vše.

E-cigarety bez nikotinu představují skvělý prostředek pro občasné kuřáky/vapery, nebo pro ty, kteří se s kouřením snaží skončit. Rozhodně však nepatří do rukou osob mladších 18ti let.

Složení: Propylen glykol, Glycerol, WS-23, Ethanol, Ethyl acetate, Ethyl-3-methyl-3-phenylglycidate, 2-methyl-2-pentenoicacid, Benzyl acetát, cis-3 hexenyl acetát, Linalool, Methyl-2-octynoate, 3-Hydroxy-4H-pyran-4-one, Undecan-4-olide, Ethyl butyrate

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto