Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

LOOP - Nikotinové sáčky

LOOP - Nikotinové sáčky od nového výrobce Another Snus Factory přichází s novými a skvělými příchutěmi, které jsou nejen nikotinovým ale i gurmánským zážitkem! Tato značka také přichází s novými technologiemi!

Technologie Instant RushTM, zaručuje rychlý nástup nikotinu, ale zároveň i dlouhotrvající efekt - až 1 hodinu! A to je naprostá paráda!

Všechny produkty LOOP jsou podávané v krabičkách -PlantCanTM - které jsou jako první na světě vyrobené z rostlinného materiálu a recyklovatelného plastu a jsou tak šetrné k životnímu prostředí! Dáváme všechny palce nahoru a určitě doporučujeme!

V nabídce máme nejsilnější verzi - LOOP Mint Mania Extra Strong, slabší mentolovou verzi - LOOP Mint Mania Strong a dále s příchutěmi - Lékořice a maliny LOOP Salty Ludicris, Pomeranče a limetky - LOOP Sicily Spritz a velmi ostrou verzi s Jalapeño - LOOP Jalapeño Lime Strong!

Cena

139140
1139140

Značky

Doporučené pro

Hmotnost balení

Obsah nikotinu

Počet sáčků

Příchuť

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
loop salty ludicris slim normal
139 Kč
857
1 položek celkem