VELO PUNCHY LIME MINI 8 mg/g

Nikotinové sáčky VELO PUNCHY LIME MINI s čerstvou a výraznou chutí osvěžujících limetek a sladko-kyselými tóny, které vytváří příjemnou rovnováhu. Bílé sáčky bez tabáku ve formátu "Mini" s obsahem nikotinu 4 mg/sáček, kterých naleznete 20 kusů v balení. Nikotinové sáčky VELO, dříve LYFT jsou jedny z nejpopulárnějších. Švédská verze s novou a neobvyklou chutí rozhodně stojí za to. Sáčky jsou ideální pro začínající uživatele.

Celou nabídku švédských nikotinových sáčků VELO naleznete zde.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Velo
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Kategorie: LYFT/VELO - Nikotinové sáčky
Příchuť: Limetka
Obsah nikotinu: 8 mg/g (4 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 10 g
Formát sáčků: Mini
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: BAT
Země výroby: Švédsko
Velo Punchy Lime mini nikotinove sacky min
Novinka Tip

LYFT nikotinové sáčky bez tabáku od Lyft jsou bezpochyby nejoblíbenější na trhu! Nikotinové sáčky jsou velmi podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde žádný tabák obsažen není. LYFT má také ze všech nejdelší tradici a produkty této značky jsou opravdu výborně zpracované. Svou kvalitou, chutí i silou nikotinu jsou na nejvyšší úrovni! Vyzkoušejte Lyft v mnoha variantách příchutí i síly nikotinu! 

Více se o značce Lyft dočtete zde!

Složení: celulóza (E460), voda, zvýrazňovač chuti (sůl), xylitol, aromata, alginát sodný (E401), stabilizátor (E1520), nikotin, sukralosa (E955), uhličitan sodný (E500) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde! 

Obsahuje alergen (alginát sodný E401), může vyvolat alergickou reakci.

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Velo. Značka Velo je dříve známá jako Lyft. Velký výběr skvělých příchutí a variant síly nikotinu. Sáčky Velo jsou velmi kvalitní a balení jsou skvěle propracovaná! Nikotinové sáčky Velo neobsahují žádný tabák!

Používáme ověření věku Adulto