OXBAR DIVINE Grape Drink 16 mg/ml

Jednorázová e-cigareta OXBAR DIVINE C800 Grape Drink se šťavnatou chutí hroznů doprovázenou kyselými tóny energy drinku. OXBAR C800 nabízí velkou výdrž až 800 potáhnutí a skvěle zpracované krystalické tělo, které podporuje led podsvícení. Náplň obsahuje nikotinovou sůl, která se stará o jemné potáhnutí bez dráždivého pocitu v krku. Obsah nikotinové soli je 16 mg/ml, tedy je síla o něco nižší, než je u jednorázových e-cigaret zvykem.

Máte-li rádi výrazné a sladké příchutě, OXBAR C800 zcela jistě naplní Vaše očekávání. Celou nabídku povedených příchutí naleznete zde.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Oxbar
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Kategorie: OXBAR DIVINE
Příchuť: Energy drink, Hroznové víno
Obsah nikotinu: 16 mg/ml (1,6 %)
Počet potáhnutí: 800
Kapacita baterie: 550 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,2 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Oxbar Divine Grape Drink jednorazova e cigareta min
Novinka Tip 800+ Potáhnutí

Jednorázové e-cigarety OXBAR DIVINE se pyšní nadprůměrnou výdrží, skvělým zpracováním a neuvěřitelně reálnou chutí. E-cigarety OXBAR C800 nabízí kapacitu až na 800 potáhnutí, povedený a velmi populární krystalický design, který je podpořen led podsvícením a především výrazné a autentické příchutě.

Obsah nikotinu v jednorázových e-cigaretách OXBAR C800 je 16 mg/ml, tedy o něco nižší, než je standard. To však otevírá cestu i méně zkušeným uživatelům, nebo uživatelům hledající spíše nižší sílu nikotinu. Nikotin je zde samozřejmě v podobě nikotinové soli, která zabraňuje škrábání v krku.

Složení: propan-1,2-diol, glycerol, N,2,3-Trimethyl-2-isopropyl Butanamide, nikotin (ISO), benzoová kyselina, butanoic acid, ethyl ester, butanoic acid, 2-methyl-, ethyl ester, isopentyl-acetát, 2-Propenylhexanoát, octová kyselina … %, ethyl maltol, ethyl-acetát, ethyl-propanoát, linalool, Methyl antharanilate, gamma-Decalactone, peach lactone

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto