VENIX MAX POD STRAWBERRY KIWI-X 20 mg/ml

VENIX MAX POD STRAWBERRY KIWI-X je předplněný POD kompatibilní se zařízením Venix Max. Pod je předplněný 2ml e-liquidu s příchutí Strawberry Kiwi-X, s osvěžující chutí sladké jahody a kyselého kiwi. Obsah nikotinové soli je 20 mg/ml a kapacita je až 900 potáhnutí!

Předplněný pod VENIX MAX se jednoduše vloží do zařízení, kde se přichytí pomocí magnetů a je okamžitě připraven k použití. Chuť je díky žhavícímu mesh tělísku výrazná a autentická. Balení obsahuje 1 předplněný pod.

E-cigaretu VENIX MAX můžete zakoupit ve startovacím balíčku, kde kromě samotné e-cigarety naleznete i jeden předplněný pod. Startovací balíčky e-cigaret VENIX MAX naleznete zde.

Nabídka předplněných podů VENIX MAX je obrovská a vytvořena pro celé spektrum uživatelů. Celou nabídku naleznete zde.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Venix
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: VENIX MAX
Příchuť: Jahoda, Kiwi
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Objem liquidu: 2ml/Pod
Počet potáhnutí: 900/Pod
Počet podů v balení: 1 ks
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Venix Pod Strawberry Kiwi X min
Novinka Tip 900 Potáhnutí!

E-cigarety VENIX MAX jsou dalším přírůstkem od oblíbené rodiny e-cigaret s předplněnými pody. Jednoduché zařízení bez tlačítka s možností dobíjení se spojí pomocí magnetů s předplněným podem VENIX MAX. Pody jsou předplněné 2ml e-liquidu s obsahem 20 mg/ml nikotinové soli. Po spotřebování e-liquidu v podu se jednoduše prohodí za nový a Vy tak můžete pokračovat ve vapování.

Nabídka příchutí je široká, příchutě jsou díky mesh tělísku výrazné a tvorba páry hutná. Předplněné pody Venix Max navíc nabídnou kapacitu až 900 potáhnutí! Předplněné pody Venix jsou kompatibilní pouze se zařízením VENIX MAX.

Balení obsahuje 1 předplněný pod VENIX MAX.

varování---toxický-min

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SM Avatar autora | 1.5.2024
TOP!!!👌👌👌

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto