SYX BAR MIXED BERRIES 16,5 mg/ml

Jednorázová e-cigareta SYX BAR Mixed Berries s velmi oblíbenou chutí kombinující sladké a šťavnaté lesní plody. E-cigareta SYX BAR je jednorázová, není proto možné ji opětovně doplňovat e-liquidem ani dobíjet. Vydrží však neuvěřitelných více než 900 potáhnutí! Nadprůměrná výdrž je výsledkem technologií zabraňujících únik e-liquidu a také velké kapacitě baterie 550 mAh. Obrovskou výhodou je průhledná nádržka, skrz kterou je možné vidět, kolik v e-cigaretě zbývá e-liquidu, stejně jako u nových verzí Elf Bar ELFA PRO. Nádržka obsahuje 2ml e-liquidu s obsahem 16,5 mg/ml nikotinové soli.

Jednorázové e-cigarety SYX BAR nabízí základní paletu chutí, které jsou výrazné a především stabilní. Chuť si zachovává svou výraznost od začátku až do konce. Celou nabídku e-cigaret SYX BAR naleznete zde.

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: SYX BAR
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Kategorie: SYX BAR
Příchuť: Lesní plody
Obsah nikotinu: 16,5 mg/ml (1,65%)
Počet potáhnutí: 900+
Kapacita baterie: 550 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,4 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Syx Bar Mixed Berries jednorazova e cigareta min
Tip 900 Potáhnutí!

Jednorázové e-cigarety SYX BAR přinášejí inovativní řešení a dlouhou výdrž. Předností, kterou u e-cigaret SYX BAR rozhodně oceníte je průhledná nádržka, kterou je možné zkontrolovat hladinu e-liquidu. SYX BAR přichází s technologií Air-Oil-Parted, která díky oddělenému průtoku vzduchu a e-liquidu zabraňuje únikům e-liquidu. Opatření proti úniku e-liquidu je také v podobě tyčinky, kterou je třeba před prvním použitím e-cigarety vytáhnout.

Díky skvěle vyřešenému problému s unikáním e-liquidu a kapacitou baterie 550 mAh, vydrží e-cigareta SYX BAR na více než 900 potahů!

Nabídka příchutí je dostačující, obsah nikotinové soli je 16,5 mg/ml a příchutě jsou velmi zdařilé a především stabilní. První potáhnutí má tak stejnou chuť jako to poslední.

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl (16,5 mg/ml)

varování---vykřičník-min

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 12.6.2024
TOP 👍🏻 Ještě přemýšlím o dalších příchutích.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto