Adams Vape S&V Grand Reserve 12ml

Adams Vape Shake and Vape aroma s příchutí Grand Reserve v nové řadě Glaseries. Chuť stvořena pro gentlemany, určena pro večerní vaping se sklenkou něčeho ostřejšího. Příchuť Grand Reserve nabídne aroma bourbonu vyzrálého v dubových sudech, dospělá chuť se skvěle doplňuje s ořechy a kokosem a je doslazena závěrečnými vanilkovými tóny. Aroma je dodáváno v 60ml lahvičkách s 12ml aroma.

Více se o S&V Adam's Vape dočtete zde.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Adams Vape
329 Kč 271,90 Kč bez DPH
Kategorie: Adams Vape
Příchuť: Kokos, Vanilka, Bourbon, Mix ořechů
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Obsah aroma: 12ml
Objem láhve: 60ml
Výrobce: Adams Vape
Země výroby: Česká Republika
Adams Vape Shake and Vape Grand Reserve
Novinka Tip
Shake and Vape aromata Adam's Vape vyrobené v Česku z těch nejvalitnějších surovin nabízí řadu ovocných, dezertových ale i tabákových aromat. Výrazné příchutě posouvají vapování na vyšší level. Aromata jsou dodávána v 60ml lahvičkách s 12ml aroma. Výroba probíha za nejpřísnějších podmínek a testů pro zařazení na evrospký trh. Adam's Vape Shake & Vape příchutě jsou od českých vaperů pro vapery milující výrazné chuťové bomby!
Postup přípravy e-liquidu Adam's Vape:

V lahvičce s objemem 60ml je 12ml aromatu. Dolijte bázi případně nikotin. Báze a nikotiny potřebné k míchání naleznete zde. Bázi můžete dolít s jakýmkoli poměrem PG/VG, je ale potřeba zvážit, do jakého zařízení chcete následně výsledný e-liquid použít a jaký typ kouření preferujete. Na závěr lahvičku důkladně protřepejte. Výsledný e-liquid je možný ihned použít k vapování.

Můžete však ještě experimentovat s dobou zrání, kdy e-liquid dostává nové a nové rozměry. Výrobce doporučuje nechat dozrát 7 dní. Stejně tak je možné použít více báze. Je tak jen na Vás, jakou výslednou chuť vykouzlíte a jak Vám bude nejvíce vyhovovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto