E-liquid Aroma King Salt Cool Mango

E-liquid Aroma King Salt Cool Mango s výraznou a osvěžující chutí ledového manga. Aroma King je značka oblíbená kvůli svým jednorázovým e-cigaretám se skvělou chutí. Stejnou chuť si tak díky e-liquidům Aroma King můžete užít i ve standardní, doplňovací e-cigaretě. E-liquidy Aroma King nabízí výrazné a sladké chutě společně s nikotinovou solí, která zabraňuje dráždivému pocitu v krku při potahování.

E-liquidy Aroma King jsou vhodné pro použití v POD e-cigaretách a pro MTL vapování. Vychutnejte si stejnou chuť, které nabízejí jednorázové e-cigarety, za zlomek ceny!

Nabídka příchutí je obrovská, všechny e-liquidy Aroma King naleznete zde.

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: AromaKing
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: E-liquid Aroma King Salt
Příchuť: Mango
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Objem lahvičky: 10 ml
Doporučené pro: Zkušené uživatele
Aroma King Salt E liquid Cool Mango min
Novinka Tip

Aroma King přichází s e-liquidy! Značka Aroma King jako průkopník ve světě jednorázových e-cigaret, které jsou velmi oblíbené přichází na trh s řadou e-liquidů. Řada je to opravdu dlouhá, příchutí je ohromné množství a potěší zejména milovníky sladkých, ovocných a výrazných chutí.

E-liquidy Aroma King obsahují nikotinovou sůl, která je vhodná pro použití v POD e-cigaretách a oproti klasickému nikotinu nabízí mnoho výhod. Zejména nedochází ke dráždivému pocitu v krku při potahování, také se rychleji vstřebává do těla a není tak třeba příliš častého potahování. Díky tomu vydrží déle nejen e-liquid ale i samotná e-cigareta, respektive její komponenty.

Lahvičky Aroma King obsahují 10ml již hotového e-liquidu, který je připraven k okamžitému použití. Příchutě mají výrazný a sladký charakter. Stejně tak, jak je znáte z jednorázových e-cigaret Aroma King!

Složení: Propylenglykol, glycerol, nikotinová sůl, aroma

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto