E-liquid ELF LIQ Strawberry Kiwi 20 mg/ml

E-liquid ELF LIQ Strawberry Kiwi od známého výrobce ELF BAR. Tyto e-liquidy můžete znát především z jednorázových e-cigaret Elf Bar, kde jsou použity a jsou zcela identické. Oblíbená chuť jahody v kombinaci s lehce kyselou chutí kiwi, které celou příchuť velmi příjemně ozvláštní. Obsah nikotinové soli je 20 mg/ml a obsah e-liquidu v lahvičce je 10ml.

E-liquidy Elf Liq doporučujeme použít v POD e-cigaretách, které jsou pro ně jako stvořené a ve kterých bude jejich chuť maximální.

Můžeme doručit do:
23.3.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Elf Bar
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Kategorie: E-liquid ELF LIQ
Příchuť: Jahoda, Kiwi
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Objem lahvičky: 10 ml
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
elfliq e liquid elf bar strawberry kiwi 20mg
Novinka Tip

E-liquidy ELF LIQ od značky ELF BAR nabízí řadu totožných příchutí, které naleznete v jednorázových e-cigaretách Elf Bar. V základní paletě chutí naleznete naprosté klasiky jako je borůvka či vodní meloun, ale i další velmi oblíbené příchutě. E-liquidy obsahují nikotinovou sůl, tzv. NicSalt, díky které je potahování příjemnější, bez dráždění v krku. Nikotinová sůl se také rychleji vstřebává do těla a vydrží déle, tím pádem není potřeba častého potahování a samotný e-liquid nám vydrží delší dobu. Obsah nikotinu v e-liquidech Elf Liq je 20 mg/ml a obsah e-liquidu v lahvičce je 10ml. E-liquidy Elf Liq jsou naprosto ideální pro použití v POD e-cigaretách.

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: