BIG BOTTLE S&V FRESH GUAVE 10ml

Shake and Vape Big Bottle s příchutí Fresh Guave. Osvěžující sladko-kyselá chuť exotické kvajávy s dávkou coolády, která zajistí dokonalý chladivý pocit. Velká 120ml lahvička v sobě ukrývá 10ml aromatu, které stačí dolít bází, případně nikotinovými boostery a protřepat. Aroma je velmi silné a tedy je dost výrazné i při zředění větším množstvím báze!

Namíchejte si svůj vlastní e-liquid se skvělou chutí, díky 120ml lahvičce budete mít dostatečnou zásobu za super cenu! Celou nabídku Shaka and Vape aromat Big Bottle naleznete zde.

Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Big Bottle
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Kategorie: BIG BOTTLE
Příchuť: Kvajáva
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Obsah aroma: 10 ml
Objem láhve: 120 ml
Výrobce: Big Bottle
Země výroby: Německo

BIG BOTTLE aromata typu Shake and Vape nabízí skvělý chuťový zážitek a v poměru cena/výkon jsou rozhodně o krok dál před konkurencí. Jak název napovídá, nejedná se o standardní 60ml lahvičku ale 120ml! V té se nachází 10ml dost silného aromatu na to, aby i při zředění 110ti ml báze byla chuť stále velmi výrazná, sladká a byly v ní cítit všechny obsažené prvky. Aromata Big Bottle stojí na principu Shake and Vape, kdy do lahvičky s aromatem stačí pouze dolít do plna bázi, případně nikotinovými boostery, protřepat a s radostí začít vapovat bez potřeby dlouhého zrání.

V nabídce aromat Big Bottle naleznete především ovocné kombinace s přidanou cooládou pro ledový pocit při vapování!

Postup přípravy e-liquidu Big Bottle:

V lahvičce s objemem 120ml je 10ml aromatu. Dolijte bázi případně nikotin. Báze a nikotiny potřebné k míchání naleznete zde. Bázi můžete dolít s jakýmkoli poměrem PG/VG, je ale potřeba zvážit, do jakého zařízení chcete následně výsledný e-liquid použít a jaký typ kouření preferujete. Na závěr lahvičku důkladně protřepejte. Výsledný e-liquid je možný ihned použít k vapování.

Můžete však ještě experimentovat s dobou zrání, kdy e-liquid dostává nové a nové rozměry. Stejně tak je možné použít více báze. Je tak jen na Vás, jakou výslednou chuť vykouzlíte a jak Vám bude nejvíce vyhovovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto