DRIFTER BAR JUICE S&V SWEET STRAWBERRY ICE 18ml

Drifter Bar Juice aroma Sweet Strawberry Ice přináší chuť čerstvých jahod s mrazivým efektem. Vyvážení mezi sladkostí a chladivostí je na jedničku, příchuť se proto jen tak nepřekouří. Shake and Vape aroma je určené pro jednoduché namíchání vlastního e-liquidu. 60ml lahvička v sobě ukrývá 18ml příchuti, kterou stačí dolít bází, protřepat a je hotovo!

Drifter Bar je značka z Velké Británie známá svými e-liquidy. Z výběru těch nejoblíbenějších výrobce ztvořil S&V aromata, které si nyní můžete vychutnat.

Více se o S&V Drifter Bar Juice dočtete zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Kategorie: Drifter Bar Juice
Příchuť: Jahoda
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Obsah aroma: 18ml
Objem láhve: 60ml
Výrobce: Juice Sauz LTD
Země výroby: Velká Británie
Položka byla vyprodána…
Drifter Bar Juice Shake and Vape Sweet Strawberry Ice
Novinka

Příchutě Drifter Bar Juice z precizní britské výroby Juice Sauz LTD, která má bohaté zkušenosti s výrobou e-liquidů, přichází s nabídkou aromat typu Shake and Vape. Míchání vlastních e-liquidů již nemůže být jednodušší. 60ml lahvička obsahuje 18ml koncentrované příchutě, do lahvičky stačí přidat bázi, protřepat a je hotovo!

Drifter Bar nabídne 6 základních a nejoblíbenějších příchutí. Nabídka je skromná, každá příchuť je však dokonale vyladěná. Příchutě jsou ovocné, nabídnou výraznost, šťavnatost, příjemnou sladkost a osvěžující ledový efekt na závěr. Drifter Bar je tak naprosto ideální pro letní vapování u vychlazeného drinku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto