E-liquid MARYLIQ Blueberry Sour Raspberry

E-liquid MARYLIQ Blueberry Sour Raspberry s tradiční chutí sladkých borůvek a příjemně kyselých malin. E-liquidy MARYLIQ jsou stejně jako e-liquidy ELF LIQ od značky Elf Bar. Maryliq však zastupuje řadu jednorázových e-cigaret Elf Bar Lost Mary. V nabídce tak naleznete stejně výrazné a sladké příchutě jako jsou ve zmíněných jednorázových e-cigaretách, ale i mnoho dalších, nových chutí. E-liquid obsahuje 10ml náplně s 20 mg/ml nikotinové soli.

E-liquidy Maryliq jsou vhodné pro použití v POD e-cigaretách, které dokáží chuť vyždímat do maxima a dopřát tak stejný chuťový zážitek jako jednorázovky. V obrovské nabídce příchutí, kterou nalenete zde, si určitě vyberete svou oblíbenou.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Elf Bar
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: E-liquid Maryliq Salt
Příchuť: Borůvka, Kyselá malina
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Objem lahvičky: 10 ml
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Maryliq Blueberry Sour Raspberry e liquid min
Novinka

E-liquidy Maryliq, které jsou stejně jako e-liquidy Elf Liq od značky Elf Bar. Maryliq však nabízí příchutě oblíbených jednorázových e-cigaret Elf Bar z řady Lost Mary a mnoho dalších, nových chutí! E-liquidy Maryliq obsahují 20 mg/ml (2%) nikotinové soli, která má vlastnosti vytvářející jemnější vapování bez dráždivého pocitu v krku. Příchutě jsou autentické a především velmi výrazné a sladké, tedy stejně jako v jednorázových e-cigaretách.

Pokud jste milovníci takto výrazných a sladkých chutí, e-liquidy Maryliq určitě doporučujeme. V opravdu široké nabídce chutí si jistě vyberete.

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl (20 mg/ml)

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto