E-liquid Dinner Lady Salt Apple Sours

E-liquid Dinner Lady Salt Apple Sour s jedinečnou chutí zelených jablek s dávkou kyselosti, která je vybalancována decentní sladkostí. Dinner Lady je značka proslulá mezi vapery po celém světě. Čest si vysloužila pro svá skvělá aromata, která nyní používá i v již hotových e-liquidech! Těšit se tak můžete na dokonalou, výraznou a autentickou chuť.

E-liquid Dinner Lady obsahuje 20 mg/ml nikotinové soli. Lahvička obsahuje 10ml náplně s poměrem PG/VG 50/50. Nikotinová sůl je velmi oblíbenou alternativou klasického nikotinu, jelikož zabraňuje nepříjemnému škrábání v krku.

Kompletní, obrovskou nabídku e-liquidů Dinner Lady naleznete zde.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Dinner Lady
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: E-liquid Dinner Lady Salt
Příchuť: Zelené jablko
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Objem lahvičky: 10 ml
Doporučené pro: Zkušené uživatele
Dinner Lady E liquid Apple Sours min
Novinka Tip

E-liquidy Dinner Lady z Velké Británie jsou hotové, připravené e-liquidy k vapování prvotřídní kvality. V nabídce naleznete nepřeberné množství chutí, některé příchutě jsou dokonce ve dvou provedeních - jedná základní a druhá ledová. E-liquidy obsahují 20 mg/ml nikotinové soli, která je ve vapingu trendem. Mezi hlavní výhody nikotinové soli patří příjemné potahování bez škrábání v krku a delší výdrž náplně. Poměr PG/VG je 50/50.

Dinner Lady je proslulá značka, aromata Dinner Lady jsou velmi populární po celém světe. Řada e-liquidů tyto chutě přináší již v hotové náplni, můžete si tak užít pestrých, výrazných chutí, z jejichž nabídky si vybere každý.

Složení: Propylenglykol, glycerol, nikotinová sůl, aroma

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto