E-liquid Magic Bar Salt Kiwi Pasion Fruit Guava 20 mg/ml

E-liquid Magic Bar Salt Kiwi Passion Fruit Guava s exotickou chutí plnou šťavnatého ovoce. Lehce kyselé kiwi, šťavnatá maracuja a nasládlá kvajáva vytváří skvělý tropický koktejl chutí. E-liquid má poměr PG50/VG50 a obsahuje 20 mg/ml nikotinové soli, je tak ideální pro použití v POD e-cigaretách.

E-liquidy Magic Bar jsou věrnou kopií příchutí nejoblíbenějších jednorázových e-cigaret Elf Bar. Příchuť si tak můžete užít i ve své vlastní e-cigaretě. Celou nabídku e-liquidů Magic Bar naleznete zde.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Magic Bar
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: E-liquid Magic Bar Salt
Příchuť: Maracuja, Kvajáva, Kiwi
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Objem lahvičky: 10 ml
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Magic Bar Kiwi Passion Fruit Guava e liquid
Tip

E-liquidy Magic Bar jsou navržené pro co nejvýraznější chuť, velmi věrně napodobují například jednorázové e-cigarety Elf Bar. Výraznou a pestrou chuť si tak můžete užít i ve své vlastní e-cigaretě. E-liquidy Magic Bar obsahují nikotinovou sůl v koncentraci 20 mg/ml. Nikotinová sůl je moderní složkou s mnoha výhodami - neškrábe v krku, je intenzivnější a má déletrvající učinky než-li klasický nikotin.

Hledáte-li e-liquid s výraznou a sladkou chutí, která se podobá, nebo je stejná jako u jednorázových e-cigaret, e-liquidy Magic Bar jsou určitě skvělou volbou.

Složení: Propylenglykol, glycerol, nikotinová sůl, aroma

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto