E-liquid Nasty Liq Cherry Ice

E-liquid Nasty Liq Cherry Ice s lahodnou, sladkou a svěží chutí ledových třešní. E-liquid obsahuje 20 mg/ml nikotinové soli, která zajistí hladké vapování bez škrábání v krku. Lahvička obsahuje 10ml e-liquidu s poměrem PG/VG 50/50.

Výrobce Nasty Juice patří k nejdéle působícím v odvětví aromat pro e-cigarety. Díky tomu jsou příchutě velmi precizně zpracované a na té nejvyšší úrovni.

Nabídku e-liquidů Nasty Liq naleznete zde. Případně si můžete namíchat svůj vlastní e-liquid za pomoci Shake and Vape aromat Nasty Juice.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Nasty Juice
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: E-liquid Nasty Liq Salt
Příchuť: Třešeň
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Objem lahvičky: 10 ml
Doporučené pro: Zkušené uživatele

E-liquidy Nasty Liq jsou náplně pro e-cigarety s obashem nikotinové soli. Výrobce Nasty Juice, který je již matadorem na trhu e-cigaret přichází s řadou e-liquidů Nasty Liq s nabídkou sladkých, ovocných a ledových e-liquidů s pořádným výrazem. Nikotinová sůl, kterou e-liquidy obsahují v poměru 20 mg/ml zajistí hladký průběh vapování bez škrábání v krku.

Nasty Juice je tradiční značka, která se řadí mezi nejznámější, především co se aromat týká. Za dobu svého působení se tyto příchutě podařilo vyladit na prvotřídní úroveň. E-liquidy Nasty Liq právě tyto aromata obsahují!

Složení: Propylenglykol, glycerol, nikotinová sůl, aroma

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto