ELF BAR STRAWBERRY KIWI 1% 10 mg/ml

Jednorázová e-cigareta ELF BAR STRAWBERRY KIWI 1% na více než 600+ potáhnutí s nižším obsahem nikotinu 10 mg/ml (1%). Tato varianta představuje kompromis mezi silnými 20ti mg verzemi a nejslabší verzí bez nikotinu. Je tak ideální pro lehké kuřáky nebo mírně pokročilé uživatele e-cigaret.

Ovocná a svěží příchuť jahod je vylepšná o kyselejší tóny kiwi! Výdrž e-cigarety je velmi slušná a nahradí zhruba 2 krabičky klasických cigaret. Příchutě jsou výrazné a sladké, ideální pro milovníky sladkého a chladivého.

V nabídce e-cigaret ELF BAR naleznete široký výběr příchutí a variant síly nikotinu.

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Elf Bar
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: ELF BAR 600 1%
Příchuť: Jahoda, Kiwi
Obsah nikotinu: 10 mg/ml (1%)
Počet potáhnutí: 600+
Kapacita baterie: 550 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
elf bar strawberry kiwi jednorazova e cigareta
600+ Potáhnutí!

Jednorázové e-cigarety ELF BAR disponují baterií s kapacitou 550 mAh, která dovolí více než 600+ potáhnutí. Hledáte-li výraznou a sladkou chuť e-cigarety ELF BAR jsou přesně pro Vás. Široká nabídka výrazných chutí ELF BAR je podobná jako například u e-cigaret Aroma King, tyto dvě značky si jsou opravdu velmi podobné. V nabídce naleznete nově e-cigarety s obsahem nikotinu 10 mg/ml (1%), které představují kompromis pro ty, na které byly 20ti mg verze příliš silné.

Pokud patří e-cigarety Aroma King k Vašim oblíbeným, určitě doporučujeme vyzkoušet e-cigarety ELF BAR! Příchutě jsou velmi povedené, výrazné a v nabídce naleznete mnoho nových.

Jednorázové e-cigarety jsou tím nejjednoduším způsobem kouření, jsou předplněné, nedobíjí se. Stačí pouze potáhnout a užívat si skvělé chuti. Poměr PG a VG je 50/50 a nikotin je zde ve formě nikotinové soli. Nikotinová sůl má mnoho výhod, tou nejvějtší je menší dráždivost při kouření, oproti běžnému nikotinu tedy neškrábe v krku. Dalšími výhodami jsou delší výdrž e-cigarety, lepší podání chuti, nižší spotřeba liquidu a srovnatelný účinek nikotinu jako v klasických cigaretách.

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl (10 mg/ml)

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto