ELF BAR 600 V2 ELFBULL ICE 20 mg/ml

Jednorázová e-cigareta ELF BAR 600 V2 Elfbull Ice se svěží chutí vychlazeného energy drinku s lehkou dávkou kyselosti. Elf Bar 600 V2 je nová generace jednorázových e-cigaret Elf Bar, které jsou od základu překopané a ekologičtější. E-cigareta Elf Bar 600 V2 má nyní kovové tělo, které je praktičtější a působí velmi elegantně.

Nalezneme zde novou, menší baterii, kterou je možné opětovně použít. Baterie pohání nejnovější a první použitou mesh cívku QUAQ, která posouvá přenos chutí na zcela nový level.

Těšit se tak můžete na 600 potahů s dokonalou chutí, která je konzistentní od prvního potáhnutí až do toho posledního. Čeká na Vás také 8 nových příchutí se kterými nová verze Elf Barů přichází. Brzy se však v nové verzi dočkáme i klasických příchutí, které se však dočkají značného vylepšení!

Celou nabídku jednorázových e-cigaret Elf Bar 600 V2 naleznete zde.

Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Elf Bar
179 Kč –16 % 149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: ELF BAR 600 V2
Příchuť: Energy drink
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Počet potáhnutí: 600
Kapacita baterie: 360 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,5 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Elf Bar 600 V2 Elfbull Ice jednorazova e cigareta min
Akce Novinka 600+ Potáhnutí!
179 Kč –16 %

Jednorázové e-cigarety ELF BAR 600 V2 jsou e-cigarety druhé generace vycházející ze standradního modelu Elf Bar 600 s mnoha vylepšeními. Na první pohled je vidět změna designu, kde plastové tělo nahradilo tělo kovové. Kov působí rozhodně elegantnějším dojmem a neztrácí na praktičnosti.

Komponenty e-cigarety prošly změnou od A do Z. Baterie je menší s kapacitou 360 mAh, je možné ji demontovat a opětovně použít. Recyklace je tak nyní mnohem efektivnější. Výdrž e-cigaret se nemění a zůstává tak standardních 600 potahů.

Tím nejdůležitějším u jednorázových e-cigaret je však chuť. Ta se u Elf Bar 600 V2 posunula mílovým krokem vpřed. E-cigarety jsou nyní poháněny nejnovější mesh cívkou QUAQ, která zajistí výbuch chuti v každém potáhnutí. Chuťové podání je v nové verzi mnohem preciznější, výraznější a hlavně konzistentní. První potah je tak stejný, jako ten poslední.

Elf Bar 600 V2 vstupuje do hry s řadou nových příchutí, základní řada zůstává a byla vylepšena. Všechny příchutě v řadě V2 jsou nyní bohatší, výraznější a vrstvené.

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl (20 mg/ml)

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto