ELF BAR LOST MARY BM600S BERRY COMBOS 20 mg/ml

ELF BAR LOST MARY BM600S Berry Combos s chutí pro milovníky šťavnatého ovoce. Kombo ostružin, jahod a malin vytváří dokonalou, sladko-kyselou směs. Řada LOST MARY MB600S přináší několik vylepšení, Elf Bar u všech nových produktů nasazuje technologii QUAQ MESH a QUAQ CELL.

Jedná se o vylepšení žhavící cívky, která je opravdovou špičkou a chuť podává stabilně s důrazem na výraznost e-liquidu. Baterie QUAQ CELL vydrží i přes nižší kapacitu velmi dlouho. E-cigareta vydrží na zhruba 600 potáhnutí s kapacitou baterie pouhých 360 mAh. Obsah nikotinu je 20 mg/ml.

Nabídka nových příchutí v kombinaci s QUAQ Mesh cívkami vytváří opravdový chuťový zážitek. Celou nabídku LOST MARY BM600S naleznete zde.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Elf Bar
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: ELF BAR LOST MARY BM600S
Příchuť: Lesní plody
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Počet potáhnutí: 600
Kapacita baterie: 360 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Lost Mary BM600s Berry Combos jednorazova e cigareta
Novinka Tip 600+ Potáhnutí!

Jednorázové e-cigarety LOST MARY od Elf Bar přichází s inovativní verzí BM600S. Tělo e-cigarety zůstává stejné jako u verze BM600, tedy velmi oblíbené, zaoblené mini provedení. BM600S však přináší technologii QUAQ, kterou již Elf Bar aplikoval na všechny své nové produkty.

ELF BAR LOST MARY BM600S BERRY COMBOS

QUAQ MESH Cívka

QUAQ Mesh technologie spočívá v síťované cívce, obalené savým materiálem. Oproti standardním cívkám, které tvoří spirálka drátu nabídne QUAQ cívka rovnoměrné zahřívání e-liquidu a díky tomu i mnohem lepší podání chuti a účinnost samotné e-cigarety.

QUAQ CELL Baterie

LOST MARY BM600S jsou jednorázové e-cigarety s kapacitou na zhruba 600 potáhnutí. Kapacitu pohodlně zajistí integrovaná baterie vybavená technologií QUAQ CELL s kapacitou 360 mAh. Baterie dodává rovnoměrný a stabilní výkon po celou dobu a i přes nižší kapacitu vydrží opravdu dlouho.

Řada BM600S také přináší novou nabídku velmi zajímavých chuťových kombinací. Společně s QUAQ cívkou se jedná o jedinečný chuťový zážitek! Obsah nikotinu je standardních 20 mg/ml (2%).

ELF BAR LOST MARY BM600S BERRY COMBOS

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl (20 mg/ml)

varování---toxický-min

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto