ELF BAR LOST MARY QM600 STRAWBERRY KIWI 20 mg/ml

Jednorázová e-cigareta Elf Bar LOST MARY QM600 Strawberry Kiwi s proslulou kombinací sladké chuti čerstvých jahod a kyselého kiwi. Řada Lost Mary QM600 přináší zejména nový, originální vzhled e-cigaret, který jednoznačně zaujme. Hlavním vylepšením je ale technologie QUAQ, kterou Elf Bar používá u nových zařízení.

Jedná se o vylepšení žhavící cívky, která je opravdovou špičkou a chuť podává stabilně s důrazem na výraznost e-liquidu. E-cigareta je jednorázová, není tak možné ji dobíjet ani doplňovat e-liquidem. Kapacita baterie je 550 mAh, v nádržce se ukrývá 2 ml e-liquidu s 20 mg/ml nikotinové soli. Výdrž e-cigarety se tak pohybuje kolem 600 potahů.

Nabídka příchutí LOST MARY QM600 je velmi zajímavá, obsahuje jak klasické příchutě tak i zcela nové kombinace. Celou nabídku naleznete zde.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Elf Bar
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: ELF BAR LOST MARY QM600
Příchuť: Jahoda, Kiwi
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Počet potáhnutí: 600
Kapacita baterie: 550 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Elf Bar Lost Mary QM600 Strawberry Kiwi Jednorazova e cigareta min
Novinka Tip 600+ Potáhnutí!

Elf Bar přichází s řadou jednorázových e-cigaret LOST MARY QM600 s novou technologií QUAQ. E-cigarety Lost Mary patří k velmi oblíbených jednorázovým e-cigaretám, doposud jejich nabídka obsahovala zařízení malého a oválného, obdélníkového tvaru. Řada QM600 přichází se zcela novým, originálním designem, který zaujme na první pohled.

Jednorázové e-cigarety ELF BAR LOST MARY QM600 nabídnou kapacitou 600 potáhnutí, 2ml e-liquidu s 20 mg/ml nikotinové soli a integrovanou baterii s kapacitou 550 mAh.

Hlavním vylepšením této řady je QUAQ technologie, spočívající v síťované cívce, obalené savým materiálem. Oproti standardním cívkám, které tvoří spirálka drátu nabídne QUAQ cívka rovnoměrné zahřívání e-liquidu a díky tomu i mnohem lepší podání chuti a účinnost samotné e-cigarety.

V nabídce také naleznete zcela nové varianty a velmi zajímavé kombinace příchutí.

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl (20 mg/ml)

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto