LOST MARY TAPPO MIX BERRIES 17 mg/ml

LOST MARY TAPPO Mix Berries je předplněný Pod 2ml e-liquidu s tradiční chutí osvěžujících a šťavnatých lesních plodů. LOST MARY TAPPO od značky Elf Bar je systém předplněných podů plně kompatibilní se zařízením TAPPO a Elf Bar ELFA! V obou zařízeních je tak možné používat předplněné pody TAPPO i ELFA.

Stejně jako předplněné pody ELFA obsahují TAPPO novou technologii QUAQ, tedy je třeba před použitím pod aktivovat. Žhavící QUAQ cívka podává chuť neuvěřitelně prokresleně a výrazně. Pod je předplněný 2ml e-liquidu s obsahem 17 mg/ml nikotinové soli a vydrží zhruba 600 potáhnutí. Balení obsahuje 1 předplněný pod.

Systém dobíjecí e-cigarety a předplněných podů je neuvěřitelně oblíbený a stává se novým trendem vapingu. Oproti jednorázovým e-cigaretám se jedná o efektivnější, levnější a ekologičtější variantu.

Kompletní nabídku předplněných podů LOST MARY TAPPO naleznete zde. Můžete však vybírat i z nabídky kompatibilních podů Elf Bar ELFA, které naleznete zde.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Elf Bar
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: ELF BAR LOST MARY TAPPO
Příchuť: Lesní plody
Obsah nikotinu: 17 mg/ml (1,7%)
Objem liquidu: 2ml/Pod
Počet potáhnutí: 600/Pod
Počet podů v balení: 1 ks
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Lost Mary Tappo Pod Mix Berries min
Novinka Tip 600+ Potáhnutí!

LOST MARY TAPPO od Elf Bar je přírůstkem do kategorie systému dobíjecích e-cigaret a předplněných, jednorázových podů. E-cigareta LOST MARY TAPPO představuje jedno z nejpokročilejších zařízeních a to díky své ergonomii a především kapacitě baterie 750 mAh. Dobíjení pomocí USB-C je velmi rychlé a e-cigaretu je možné používat i při dobíjení.

Předplněné pody LOST MARY TAPPO obsahují 2 ml e-liquidu s obsahem nikotinové soli 17 mg/ml. Nikotinová sůl působí jemnějším dojmem a zabraňuje tak škrábání v krku. Navíc je její vstřebatelnost rychlejší a díky tomu vydrží e-liquid ale i baterie e-cigarety déle. TAPPO nabízí zajímavou nabídku výrazných příchutí.

LOST MARY je dceřinou společností značky Elf Bar. Díky tomu jsou systémy Elf Bar ELFA a Lost Mary TAPPO kompatibilní a je tak možné použít předplněné pody vzájemně.

Návod k použití: Před použitím je třeba cartridge aktivovat úplným stlačením spodní části označenou nápisem "PUSH" směrem dovnitř. Poté je třeba vyčkat alespoň 1 minutu před prvním potáhnutím. Předplněnou cartridge vložte do zařízení.

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl (20 mg/ml)

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto