ELF BAR PINK LEMONADE 20 mg/ml

ELF BAR PINK LEMONADE je jednorázová e-cigareta na více než 600+ potáhnutí. Příchuť je v e-cigaretách ELF BAR výrazná, sladká s menším podílem chladivého efektu. V tomto případě se jedná o příchuť PINK LEMONADE, tedy růžovou limonádu, která je sladší a velmi příjemná. 

Jednorázové e-cigarety jsou velmi jednoduché na používání, nenabíjí se, nedoplňuje se liquid. Stačí pouze potáhnout a užívat si skvělé chuti!

Můžeme doručit do:
30.3.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Elf Bar
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Kategorie: ELF BAR
Příchuť: Růžová limonáda
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Počet potáhnutí: 600+
Kapacita baterie: 550 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
elf bar pink lemonade e cigareta
Tip 600+ Potáhnutí!

Jednorázové e-cigarety ELF BAR disponují baterií s kapacitou 550 mAh, která dovolí více než 600+ potáhnutí. Hledáte-li výraznou a sladkou chuť e-cigarety ELF BAR jsou přesně pro Vás. Široká nabídka výrazných chutí ELF BAR je podobná jako například u e-cigaret Aroma King, tyto dvě značky si jsou opravdu velmi podobné. V nabídce naleznete e-cigarety s obsahem nikotinu 20 mg/ml (2%) a beznikotinové varianty.

Pokud patří e-cigarety Aroma King k Vašim oblíbeným, určitě doporučujeme vyzkoušet e-cigarety ELF BAR! Příchutě jsou velmi povedené, výrazné a v nabídce naleznete mnoho nových.

Jednorázové e-cigarety jsou tím nejjednoduším způsobem kouření, jsou předplněné, nedobíjí se. Stačí pouze potáhnout a užívat si skvělé chuti. Poměr PG a VG je 50/50 a nikotin je zde ve formě nikotinové soli. Nikotinová sůl má mnoho výhod, tou nejvějtší je menší dráždivost při kouření, oproti běžnému nikotinu tedy neškrábe v krku. Dalšími výhodami jsou delší výdrž e-cigarety, lepší podání chuti, nižší spotřeba liquidu a srovnatelný účinek nikotinu jako v klasických cigaretách.

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl (20 mg/ml)

varování---toxický-min

5
8x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 5.2.2023
+ Chuť,fajn tvar, maličká dioda

Pro schování do ženské dlaně je trochu větší,
5
Avatar autora | 20.1.2023
Lehká ovocná chuť, osvěžující, jen lehce sladká.
4
Avatar autora | 18.1.2023
Moc dobrá.
5
Avatar autora | 30.12.2022
Zajímavá příchuť,v podstatě všechny výrobky této značky jsou dobré.
5
Avatar autora | 26.12.2022
Sladká a dobrá
5
Avatar autora | 12.12.2022
+ Výborná příchuď hrozně dobrá

5
Avatar autora | 25.10.2022
+ Dobra
- Nemam

Elfbary nezklamou
5
Avatar autora | 1.9.2022
+ chutné
+ příjemné

po srovnání s ostatními značkami je za mě tahle nejlepší co se týká této konkrétní příchutě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: