XQS ENERGY BLUEBERRY MINT 50 mg kofeinu

Energetické sáčky XQS ENERGY BLUEBERRY MINT se sladkou chutí borůvek a osvěžujícími tóny máty. Sáčky neobsahují nikotin ani tabák. Místo toho obsahují 50 mg/sáček kofeinu. Použití Energy sáčků je stejné, jako u nikotinových sáčků. Sáček se aplikuje pod ret, místo nikotinu se však do těla vstřebává kofein. Funkčnost energetických sáčků je velmi podobná jako u kávy či energy drinků. Efekt nárůstu energie je však značně urychlen.

V balení naleznete 20 ochucených sáčků ve "Slim" formátu. Nabídka energy sáčků se s oblibou stále rozšiřuje a naleznete zde tak různé varianty příchutí a obsahu kofeinu. Celou nabídku naleznete zde.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: XQS
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: Energy sáčky
Příchuť: Mentol, Borůvka
Obsah kofeinu: 50 mg/sáček
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 10 g
Formát sáčků: Slim
Doporučená denní dávka: 5 sáčků
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Začínající uživatele, Zkušené uživatele, Experty
XQS Blueberry Mint kofeinove sacky
Novinka Bez nikotinu

XQS ENERGY jsou energetické sáčky bez obsahu nikotinu a tabáku. Obsahují 50 mg/sáček kofeinu. XQS je švédský výrobce zejména nikotinových sáčků, které jsou velmi oblíbené a kvalitní. Nyní se výroba rozšířila o energy sáčky, které drží stejnou kvalitu.

Energetické sáčky se užívají stejně jako nikotinové sáčky. Stačí vložit sáček pod ret a nechat účinkovat po dobu 10-15 minut. Již brzy po vložení sáčku ucítíte slušný energetický boost! Doporučená denní dávka je 5 sáčků. Nedoporučuje se dětem a těhotným ženám. Udržujte mimo dosah dětí.

Složení: Celulóza, voda, sůl, aroma, xylitol, zahušťovadlo (E401), kofein, regulátor kyselosti (E500), sladidla (E950)

Celou nabídku energy sáčků naleznete zde.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky XQS. Produkty této značky se vyrábí ve Švédsku a přichází s řadou skvělých a originálních příchutí! Nikotinové sáčky XQS neobsahují žádný tabák!

Používáme ověření věku Adulto