WILDKRAUT ENERGY SNIFF - 3 PACK

Wildkraut Energy Sniff je energetický, šňupací booster s vysokým obsahem kofeinu a okamžitými účinky. Alternativa k energy drinkům v podobě šňupacího prášku přináší mnoho výhod, mezi které patří rychlé podání, okamžitý účinek a především složení výrobku. Wildkraut obsahuje pouze přírodní látky, žádný cukr, dochucovadla ani jiné chemikálie. Prášek obsahuje přírodní kofein v kombinaci s pečlivě vybranými bylinkami pro maximální energetický boost!

Energetický nakopávač Wildkraut můžete zakoupit i v samostatném balení po jednom kuse zde.

Přečtěte si více o Wildkraut Energy Sniff zde.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: WILDKRAUT
1 190 Kč 983,47 Kč bez DPH
Kategorie: Energy
Příchuť: Bez příchuti
Počet dávek: 3x20
Obsah balení: 3x1g
Výrobce: Wildkraut Gmbh
Země výroby: Rakousko
Wildkraut energy sniff 3 pack min
Akce Novinka Tip
 

WILDKRAUT ENERGY SNIFF

Wildkraut je energetický šňupací prášek s vysokým obsahem kofeinu a dalších bylin pro zvýšení energie. Wildkraut je první certifikovaný Energy Booster na světě. Vyrábí se v Rakousku a je velmi pečlivě složen z látek, které spolu skvělě fungují pro zvýšení energie.
 
Veškěré látky, které Wildkraut obsahuje jsou přírodní, včetně kofeinu. Lahvička velikosti zhruba jednoho článku malíčku obsahuje 1g energetického super mixu, což odpovídá 20ti dávkám. Wildkraut funguje jako úplná náhrada energy drinků či kávy, ovšem čistě na přírodní bázy a s okamžitým účinkem.
 
Wildkraut se užívá šňupáním, použití je velmi rychlé a účinky se projeví takřka okamžitě. Prášek je bez chuti a zápachu, v nose nepálí.
 
Doporučená dávka je zhruba velikosti hrášku a každá dávka se rovná jednomu energetickému nápoji či šálku espressa. Proto se nedoporučuje užívat osobami citlivými na kofein, těhotným a kojícím ženám a mladším 18ti let. Maximální denní dávka je jeden gram, 10 dávek na jednu nosní dírku s opakováním každé 1-2 hodiny.
WILDKRAUT ENERGY SNIFF - 3 PACK

Wildkraut obsahuje

  • Kofein - Pro plnou dávku energie
  • Guarana - Nejsilnější přírodní dodavatel kofeinu
  • Taurin - Nejlepší parťák kofeinu
  • Moringa - Superpotravina s vitamíny a minerály
  • Všedobr - Léčivá horská bylinna pro osvěžení
  • Rozchodnice - Pro zvýšení kondice, výkonnosti a mozkové činnosti

Složení: Rozchodnice růžová, Všedobr, vodní máta, Guarana, Moringa, přírodní kofein

Výrobek obsahuje vysoký obsah kofeinu a proto není vhodný pro těhotné a kojící ženy, děti, dospívající a osoby citlivé na kofein. Uchovávejte v suchu, temnu a mimo dosah dětí. Výrobek je prodáván pouze osobám starším 18ti let a podléhá kontrole věku.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto