IVG S&V STRAWBERRY WATERMELON CHEW 18 ml

IVG Shake and Vape aroma s příchutí Strawberry Watermelon Chew. Základ chuti je tvořen sladkou žvýkačkou, která pojí dvě složky - sladké jahody a svěží vodní meloun. Výrazná a sládká chuť ovocné žvýkačky patří k nejoblíbenějším z řady od IVG! Aroma je dodáváno v 60ml lahvičkách s 18ml aroma.

Jaká jsou aromata IVG a jak je míchat?

Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: IVG
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Kategorie: IVG
Příchuť: Vodní meloun, Žvýkačka, Jahoda
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Obsah aroma: 18ml
Objem láhve: 60ml
Výrobce: IVG E-liquids
Země výroby: Velká Británie
IVG shake and vape strawberry watermelon chew min
Novinka Tip

Shake and Vape aromata jsou velmi jednoduchá na míchání, stačí přidat báze, případně nikotinový booster, protřepat a je hotovo! Pokud však nechcete míchat, nebo chcete nejprve vyzkoušet příchuť v menším množství, doporučujeme se podívat do nabídky již hotových e-liquidů od IVG!

Postup přípravy e-liquidu IVG:

V lahvičce s objemem 60ml je 18ml aromatu. Dolijte bázi případně nikotin. Báze a nikotiny potřebné k míchání naleznete zde. Bázi můžete dolít s jakýmkoli poměrem PG/VG, je ale potřeba zvážit, do jakého zařízení chcete následně výsledný e-liquid použít a jaký typ kouření preferujete. Na závěr lahvičku důkladně protřepejte. Výsledný e-liquid je možný ihned použít k vapování.

Můžete však ještě experimentovat s dobou zrání, kdy e-liquid dostává nové a nové rozměry. Stejně tak je možné použít více báze. Je tak jen na Vás, jakou výslednou chuť vykouzlíte a jak Vám bude nejvíce vyhovovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto