Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

KILLA BLUEBERRY EXTREME STRONG

Killa Blueberry - jedinečná příchuť nikotinových sáčků značky Killa. Za mě jedna z nejlepších! Výrazná chuť a síla nikotinu, skvělé spojení, které ukojí touhu mnohých žvýkačů!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Hodnotíme 10/10 jako nejlepší z Killa produktů! Chuť je skvělá a síla dostačující! Rozhodně doporučujeme..

Skladem
Značka: Killa
100 Kč 82,64 Kč bez DPH
Kategorie: KILLA - Nikotinové sáčky
Příchuť: Borůvka
Obsah nikotinu: 16 mg/g (12,8 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 16 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Výrobce: UAB N.G.P Imperial Lithuania
Země výroby: Litva
Killa Blueberry min
Tip

Killa - Nikotinové sáčky, které nabízí obrovský výběr zajímavých příchutí. Také jsou velmi silné co se nikotinu týká. Nikotinové sáčky Killa jsou velmi podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že neobsahují žádný tabák! Jsou velmi příjemné pod rty a také velmi diskrétní. Můžete si je tedy dát i tam, kde byste s cigaretou asi neuspěli :-)

Složení: celulóza (E460), PH regulátor (E501), zvlhčovadlo (E1520), nikotin, aroma, voda, konzervanty - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varovani-web-vykricnik

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 13.2.2021
Jsem spokojen, je to totožné jak BLCK Blueberry, jen u BLCK se mi líbí, že více pronikne chuť, ale to je díky nižší síle, tedy tohle je taky moc super, blueberry je můj favorit, pěkně nasládlý, jak bonbon, pokud dostanete tu novou verzi tak tomu není co vytknout, za starší bych strhl hvězdičku, jelikož sáčky nejsou dostatečně navlhčené a rychle vysychají. Jinak není co vytknout. Doporučuji

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Killa. Velmi známá značka, která byla na trhu jako jedna z prvních! Velký výběr příchutí, střední síla nikotinu a nádherná balení! Nikotinové sáčky značky Killa se za svou dobu působnosti na trhu několikrát změnili, jak design balení tak konzistence sáčků. Nyní jsou sáčky měkké a velice příjemné pod rty!