KURWA COLLECTION - FRESH COLA / VANILLA CHERRY 25 mg/g

Nikotinové sáčky KURWA Collection Fresh Cola / Vanilla Cherry představuje bláznivou Coca-Colovou kombinaci chutí vanilky a třešní! Převládá příchuť Coca-Coly, která je příjemně nasládlá, postupně jsou cítit i podtóny vanilky a třešně. Velmi zajímavé! Nikotinové sáčky Kurwa prošly velkým updatem a nynější verze sáčků je velmi jemná a šetrná k dásním! 

Kurwa Collection obsahuje 25 mg/g nikotinu, doporučujeme zejména zkušeným uživatelům!

Skladem
Značka: Kurwa
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: KURWA - Nikotinové sáčky
Příchuť: Třešeň, Vanilková Cola
Obsah nikotinu: 25 mg/g (16 mg/sáček)
Počet sáčků: 18 ks
Hmotnost balení: 11,7 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Zkušené uživatele
Výrobce: Eurolit EU
Země výroby: Litva
Kurwa collection nikotinove sacky nicopods Fresh cola Vanilla cherry
Novinka Tip

Nikotinové sáčky Kurwa nabízí obrovský výběr příchutí a variant obsahu nikotinu. V nabídce nikotinových sáčků Kurwa si přijde skoro každý. Od pokročilých až po ty nejextrémnější uživatele. Kurwa dále nabízí i nikotinové sáčky s obsahem CBD, které jsou neuvěřitelně oblíbené. 

Složení: Celulóza (E460), uhličitan sodný (E500), aroma, voda, nikotin, sladidla (E960), propylenglykol (E1520), alginát sodný (E401), stabilizátor (E504) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Kurwa. Značka s velmi kontroverzním názvem, ale skvělým designem! Nikotinové sáčky Kurwa nabízí nejširší nabídku na trhu. 4 kategorie síly nikotinu a více než 15 příchutí z kterých si vybere opravdu každý. V nabídce navíc naleznete produkty Kurwa s obsahem CBD!