VELO TROPIC BREEZE ZERO 0% nikotinu

Sáčky bez obsahu nikotinu VELO TROPIC BREEZE ZERO s oblíbenou chutí tropické kombinace maracuji, mandarinky a manga. Beznikotinové sáčky neobsahují nikotin, kofein a slouží tak jako placebo za standardní nikotinové sáčky. Jsou tak dobrým pomocníkem při pomoci s odvykání. Pocit je však velmi podobný, tedy sáček pod rtem, který pouští svou chuť.

V balení naleznete 20 sáčků formátu "Slim". Sáčky mají suchý perforovaný povrch, přičemž je obsah vlhký. Díky tomu je uvolňování chuti pozvolné a příjemné.

Nabídku beznikotinových sáčků naleznete zde.

Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Velo
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Kategorie: LYFT/VELO - Nikotinové sáčky
Příchuť: Maracuja, Mango, Mandarinka
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Obsah kofeinu: Neobsahuje
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 14 g
Formát sáčků: Slim
Doporučené pro: Začínající uživatele, Končící uživatele
Výrobce: BAT
Země výroby: Švédsko
Velo Tropic Breeze Zero Beznikotinove sacky
Novinka Tip Bez nikotinu

Beznikotinové sáčky nabízí pomocnou ruku při odvykání od standardních nikotinových sáčků. Mít sáček pod rtem je pro většinu uživatelů rozhodující. Tento placebo efekt beznikotinové sáčky rozhodně zajistí. Jsou stejné tvarem, vlhkostí, stejně tak uvolňují příchuť. Pokud se snažíte přestat či omezit užívání nikotinových sáčků, variantu bez nikotinu určitě doporučujeme!

Složení: voda, celulóza (E460), dochucovadla, xylitol (E967), aromata, zahušťovadla (E401), chlorid amonný (E510), regulátor kyselosti (E500), sladidla (E950)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Velo. Značka Velo je dříve známá jako Lyft. Velký výběr skvělých příchutí a variant síly nikotinu. Sáčky Velo jsou velmi kvalitní a balení jsou skvěle propracovaná! Nikotinové sáčky Velo neobsahují žádný tabák!

Používáme ověření věku Adulto