Jak vybrat nikotinové sáčky

Jak vybrat nikotinové sáčky

V dnešní době je nabídka nikotinových sáčků opravdu široká a přibývají stále nové produkty. Pro mnoho začínajících uživatelů, ale i těch zkušených je problém vybrat správné nikotinové sáčky. Nejprve si rozebereme jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými produkty a čím se od sebe odlišují.

Celou nabídku nikotinových sáčků naleznete zde!

Druhy nikotinových sáčků

Obsah nikotinu

Nikotinové sáčky vyhledávají uživatelé kvůli obsahu nikotinu, začneme tedy tím. Hlavní rozdíl je v obsahu nikotinu. Obsah nikotinu začíná na 3 mg/g, tyto produkty jsou určené především pro začínající uživatele. Nejextrémnější nikotinové sáčky poté obsahují až 75 mg/g, tyto produkty jsou však pouze pro velmi zkušené uživatele.

Pokud chcete vyhledat sáčky podle obsahu nikotinu, můžete využít našeho vyhledávače podle síly zde.

Příchuť

Nikotinové sáčky se také rozdělují podle příchutí. Typická příchuť pro tyto produkty je mentol. Mentolové nikotinové sáčky jsou na stovky způsobů, některé jsou pálivé, některé jemnější a sladké, některé zase chutnají jako ústní voda. Další a velmi obsáhlou kategorií jsou ochucené nikotinové sáčky, kde naleznete příchutě jako je tropické ovoce, jahoda, meloun, coca-cola a mnoho dalších. Tato nabídka je v dnešní době opravdu velmi obsáhlá a věříme, že si z ní vybere každý. 

Nikotinové sáčky podle příchuti můžete vyhledat zde.

Formát a vlhkost sáčků

Nikotinové sáčky se dále rozdělují podle formátu sáčků - nejčastěji jsou sáčky ve velikosti "slim", které jsou velmi oblíbené. Občas výrobce přijde s produktem, kde jsou sáčky ve formátu "regular", to znamená, že velikost sáčků je zhruba jako 1,5 až 2 sáčky formátu slim. Velmi oblíbenou a celkem novou kategorií jsou také nikotinové sáčky formátu "mini", kde jsou naopak sáčky zhruba o polovinu menší než sáčky formátu "slim". Formát těchto sáčků naleznete v detailním popisku každého produktu.

Všechny sáčky také nejsou vyrobeny ze stejných ingrediencí a mají různou vlhkost a barvu. Většina nikotinových sáčků jsou čistě bílé, nalezneme ale i produkty, které jsou lehce zbarvené např. do fialova.

Při výběru byste tedy měli v první řadě zvážit, jaký obsah nikotinu je pro Vás vhodný. Naše doporučení najdete u každého produktu v detailním popise. Dále už vybíráte podle chuti, která je Vaše nejoblíbenější, popřípadě podle velikosti sáčků, které Vám vyhovují.

Pokud váháte s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, moc rádi Vám pomůžeme vybrat ideální nikotinové sáčky pro Vás! 

 

 

 

Používáme ověření věku Adulto