POD SALT NEXUS Pear Apple Raspberry

E-liquid POD SALT NEXUS Pear Apple Raspberry s příjemnou chutí tuzemského ovoce kombinující jablka, hrušky a sladké maliny. Jedná se o e-liquid s obsahem nikotinové soli, která zajistí hladší vapování bez škrábání v krku a rychlejší nástup účinků nikotinu. V nabídce naleznete dvě varianty 10 a 20 mg/ml. Tvorba páry je u e-liquidů POD SALT NEXUS nižší, což přináší prvek nenápadnosti a diskrétnosti. E-liquidy POD SALT jsou pravidelně ocěňovanými e-liquidy a vyhrávají první místa za jedny z nejlepších e-liquidů s nejzajímavějším výběrem chutí.

Nabídka POD SALT NEXUS je nabitá ovocnými mixy sladkých, šťavnatých a výrazných chutí. Celou nabídku naleznete zde.

Varianta
Můžeme doručit do:
17.7.2024 - Zvolte variantu
Možnosti doručení
Skladem Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Značka: Pod Salt
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: E-liquid POD SALT
Příchuť: Jablko, Malina, Hruška
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%), 10 mg/ml (1%)
Objem lahvičky: 10 ml
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele

E-liquidy POD SALT jsou prvotřídní výrobky z Velké Británie, které od roku 2019 vyhrávají ocenění za nejlepší Salt e-liquidy a největší výběr příchutí. E-liquidy jsou vyráběné z nejkvalitnějších surovin a obsahují nikotinovou sůl. Ta způsobuje mnohem hladší pocit při vapování. Neškrábe v krku a zajišťuje lepší dodávku nikotinu do těla. Proto není třeba častého potahování a šetří se tak i komponenty e-cigarety ale i samotný e-liquid. Tvorba páry je také nižší a proto je vapování s e-liquidy Pod Salt mnohem diskrétnější.

POD SALT nabízí několik variant e-liquidů. V nabídce naleznete variantu NEXUS, která nabízí vychytané ovocné mixy, které jsou sladké a výrazné. Tyto ovocné mixy jsou poskládané velmi atraktivně a příchutě se opravdu povedly. Každý e-liquid je k dostání ve dvou variantách 10 a 20 mg/ml nikotinové soli.

Složení: Propylenglykol, glycerol, nikotinová sůl, aroma

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto