ProVape S&V Heroes Sylvester Vapellone 20ml

ProVape Shake & Vape Heroes Sylvester Vapellone s jedinečnou chutí kaštanového koláče a sladkou karamelou na závěr. Sladká dezertová chuť je originální a velmi povedená. Namíchejte si svůj vlastní e-liquid se skvělou chutí.

Více se o S&V příchutích ProVape dočtete zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: ProVape
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Kategorie: ProVape
Příchuť: Karamel, Kaštanový koláč
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Obsah aroma: 20ml
Objem láhve: 60ml
Výrobce: ProVape
Země výroby: Lotyšsko
Položka byla vyprodána…
ProVape heroes shake and vape Sylvester Vapellone min
Tip
Prémiová aromata ve stylu Shake & Vape od lotyšské společnosti ProVape přichází ve stylových obalech s názvy známých osobností. V řadě Heroes naleznete netradiční ovocné i dezertové mixy. Sladké, výrazné a ojedinělé kombinace chutí posunou vapování na další level.

ProVape Shake & Vape aromata jsou dodávána v 60ml lahvičkách s 20ml aroma. Stačí pouze dolít bází, protřepat a začít ihned vapovat. Pokud však necháte již namíchané e-liquidy nějaký čas odležet, můžete docílit maximální chuti a odhalit i ty nejméně výrazné prvky.

Postup přípravy e-liquidu ProVape:

V lahvičce s objemem 60ml je 20ml aromatu. Dolijte bázi případně nikotin. Báze a nikotiny potřebné k míchání naleznete zde. Bázi můžete dolít s jakýmkoli poměrem PG/VG, je ale potřeba zvážit, do jakého zařízení chcete následně výsledný e-liquid použít a jaký typ kouření preferujete. Na závěr lahvičku důkladně protřepejte. Výsledný e-liquid je možný ihned použít k vapování.

Můžete však ještě experimentovat s dobou zrání, kdy e-liquid dostává nové a nové rozměry. Stejně tak je možné použít více báze. Je tak jen na Vás, jakou výslednou chuť vykouzlíte a jak Vám bude nejvíce vyhovovat.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto