ProVape S&V Icons Dárkové balení 6x20ml 6x20ml

ProVape Shake & Vape Icons v povedeném dárkovém balení, kde naleznete všech 6 příchutí z řady Icons. Jedná se o ovocné mixy pro milovníky sladkých a osvěžujících chutí! V balení naleznete Johna Vapenona, Elvise Vapelyho, Boba Vaperlyho, Michaela Vapes Ona, Jimmyho Vapendrixe i Freddieho Vaperyho. Namíchejte je všechny!

Více se o S&V příchutích ProVape dočtete zde.

Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: ProVape
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: ProVape
ProVape Shake and Vape Icons Box
Tip
Prémiová aromata ve stylu Shake & Vape od lotyšské společnosti ProVape přichází ve stylových obalech s názvy známých osobností. V nabídce Icons naleznete 6 našlapaných ovocných příchutí. Skvělé a osvědčené kombinace ovocných chutí si rozhodně zamilujete!

ProVape Shake & Vape aromata jsou dodávána v 60ml lahvičkách s 20ml aroma. Stačí pouze dolít bází, protřepat a začít ihned vapovat. Pokud však necháte již namíchané e-liquidy nějaký čas odležet, můžete docílit maximální chuti a odhalit i ty nejméně výrazné prvky.

ProVape S&V Icons Dárkové balení 6x20ml

S&V Bob Vaperley

S příchutí vhodnou na horké letní dny, jelikož slouží jako skvělé osvěžení. Tropická chuť krémového manga společně se svěžestí citrusů představuje opravdovou tsunami svěžesti.

S&V Icons Elvis Vapely

S neobvyklou ale velmi povedenou chutí, která kombinuje jemně nakyslou chuť černého rybízu se sladkým granátovým jablkem.

ProVape S&V Icons Dárkové balení 6x20ml
ProVape S&V Icons Dárkové balení 6x20ml

S&V Icons Freddie Vapery

S jemně podanou chutí kde základ tvoří rebarbora, kterou vyvažuje sladká chuť lesních plodů jako je jahoda, borůvka a ostružina. Na závěr můžete cítit ještě lehké tóny vanilky.

S&V Icons Jimmy Vapendrix

S ovocnou kombinací jablka a hrušky. Sladká a dokonale osvěžující chuť nejen díky ovocné kombinaci ale také díky přidanému chladivému efektu!

ProVape S&V Icons Dárkové balení 6x20ml
ProVape S&V Icons Dárkové balení 6x20ml

S&V Icons John Vapenon

S kombinací chutí liči, broskve a citronu. Zatímco broskev dodává chuti krémovost, liči zde hraje sladkou složku a citron kyselejší a osvěžující element. Kombinace těchto chutí vytváří skvělou a nezapomenutelnou harmonii.

S&V Icons Michael Vapes On

S chutí jahod, malin a kiwi. Hlavní složku tvoří jahoda, která je zde určitě nejvýraznějším prvkem. Jsou zde však cítit i jemné tóny malin a kyselejšího kiwi. Chuť je velmi příjemná a ideální na každodenní užívání.

ProVape S&V Icons Dárkové balení 6x20ml

Postup přípravy e-liquidu ProVape:

V lahvičce s objemem 60ml je 20ml aromatu. Dolijte bázi případně nikotin. Báze a nikotiny potřebné k míchání naleznete zde. Bázi můžete dolít s jakýmkoli poměrem PG/VG, je ale potřeba zvážit, do jakého zařízení chcete následně výsledný e-liquid použít a jaký typ kouření preferujete. Na závěr lahvičku důkladně protřepejte. Výsledný e-liquid je možný ihned použít k vapování.

Můžete však ještě experimentovat s dobou zrání, kdy e-liquid dostává nové a nové rozměry. Stejně tak je možné použít více báze. Je tak jen na Vás, jakou výslednou chuť vykouzlíte a jak Vám bude nejvíce vyhovovat.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto