PUFF HOUSE VANILLA CUSTARD 16 mg/ml

Jednorázová e-cigareta PUFF HOUSE Vanilla Custard se smatanovou a sladkou chutí vanilkového pudinku. E-cigareta obsahuje 2ml náplně s poměrem 16 mg/ml nikotinové soli, která zajistí hladký potah bez škrábání v krku. Příchutě e-cigaret PUFF HOUSE jsou příjemně nasládlé a ne příliš výrazné. Tím vynikají v nabídce jednorázových e-cigaret a oblíbí si je právě uživatelé, kteří hledají příjemnou chuť, která je tak akorát.

E-cigareta je jednorázová, tedy není možné ji dobíjet ani plnit e-liquidem. Potáhnutí je automatické, bez tlačítka. Kapacita je nadprůměrná, zhruba 800 potáhnutí

Nabídka příchutí je obrovská a určena pro všechny typy uživatelů. Kompletní nabídku PUFF HOUSE naleznete zde.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: PUFF HOUSE
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: PUFF HOUSE
Příchuť: Vanilkový puding
Obsah nikotinu: 16 mg/ml (1,6 %)
Počet potáhnutí: 800
Kapacita baterie: 550 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Puff House Vanilla Custard Jednorazova e cigareta
Novinka Tip 800+ Potáhnutí

Jednorázové e-cigarety PUFF HOUSE jsou jednoduchá zařízení, ze kterých stačí pouze potáhnout. Není třeba dolévání e-liquidu, dobíjení baterie ani čištění. Jednorázovky PUFF HOUSE nabídnou nadstandardní kapacitu až 800 potáhnutí. V zařízení se nachází integrovaná baterie s kapacitou 550 mAh a nádržka s 2ml e-liquidu. Tato náplň obsahuje populární nikotinovou sůl v množství 1,6 mg/ml.

Nabídka příchutí je široká a vytvořena tak, aby si vybral každý. Příchutě nejsou tolik výrazné a sladké, jako je tomu zvykem u jiných značek. Pokud hledáte méně výrazné příchutě, bez brutální sladkosti, PUFF HOUSE si jistě oblíbíte.

V nabídce jednorázových e-cigaret PUFF HOUSE naleznete i produkty zcela bez obsahu nikotinu a také velmi oblíbený systém zařízení a předplněných podů.

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl (16 mg/ml)

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto