PUFF HOUSE PRO POD FRUIT MIX

PUFF HOUSE PRO Fruit Mix je předplněný pod s nasládlou a jemně chladivou chutí tropického ovoce. POD je předplněný 2ml e-liquidu s obsahem 16 mg/ml nikotinové soli a jeho výdrž je zhruba 600 potáhnutí. Předplněné pody PUFF HOUSE jsou kompatibilní se zařízením PUFF HOUSE PRO ale také se zařízením Elf Bar ELFA!

Systém předplněných podů je velmi oblíbený a představuje levnější a efektivnější alternativu jednorázových e-cigaret. Jednoduchost zůstává, náklady se však razantně snižují a stejně tak i ekologický dopad. Předplněný pod se jednoduše vloží do kompatibilního zařízení a je okamžitě připraven k vapování. Po jeho spotřebování jej stačí vyměnit za jiný a ve vapování pokračovat.

Nabídka příchutí předplněných podů PUFF HOUSE je obrovská a naleznete zde příchutě ze vše kategorií. Tyto příchutě jsou středně výrazné a sladké tak akorát. Kompletní nabídku předplněných podů PUFF HOUSE naleznete zde.

Balení obsahuje 1 předplněný pod PUFF HOUSE PRO.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: PUFF HOUSE
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: PUFF HOUSE PRO
Příchuť: Tropické ovoce
Obsah nikotinu: 16 mg/ml (1,6 %)
Objem liquidu: 2ml/Pod
Počet potáhnutí: 600/Pod
Počet podů v balení: 1 ks
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Puff House Pro Fruit Mix Predplneny pod
Novinka Tip 600+ Potáhnutí!

PUFF HOUSE přináší velmi populární systém jednorázových předplněných podů. Pody obsahují 2ml náplně s obsahem 1,6% nikotinové soli. Pody vydrží zhruba 600 potáhnutí a jejich velkou výhodou je, že jsou plně kompatibilní se zařízením Elf Bar ELFA.

Systém jednoduché e-cigarety, kterou je možné dobíjet a předplněných, jednorázových podů je skvělou alternativou jednorázových e-cigaret. Pod je předplněný e-liquidem, na Vás tak je pouze vložit jej do zařízení a vapovat. Po spotřebování náplně v podu se zkrátka vymění za nový.

Systém předplněných podů jako první spustit Elf Bar v podobě Elf Bar ELFA. Puff House pody jsou se zařízením ELFA kompatibilní a také nabízí nižší obsah nikotinové soli, než je standardních 20 mg/ml. Toto ocení především uživatelé, na které jsou standardní verze příliš silné.

Obrovská nabídka příchutí je sestavena tak, aby si vybral milovník příchutí, nadšenec tabákovek nebo mentolový ledoborec.

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl (16 mg/ml)

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto