PUFF HOUSE PRO POD Kit PINK

PUFF HOUSE PRO Pod Kit v barevném provedení PINK je jednoduchá e-cigareta, vybavena automatickým spínáním potahu a integrovanou baterií s kapacitou 400 mAh. K dalšímu vybavení e-cigarety patří dětská pojistka v podobě tlačítka na spodu zařízení. Díky tomu lze e-cigaretu 5ti klikem vypnout a zapnout, což oceníte při jejím přenášení. Zařízení je určené a je kompatibilní s předplněnými pody PUFF HOUSE PRO.

Jedná se o velmi oblíbenou alternativu jednorázových e-cigaret. Předplněný pod se jednoduše vloží do zařízení a je okamžitě připraven k vapování. Po jeho spotřebování se vymění za nový. Není tak třeba žádného čištění zařízení, ani dolévání e-liquidu. E-cigaretu je pouze třeba občas dobít, což je však otázka na pár desítek minut.

Nabídka předplněných podů je velmi široká, naleznete zde ovocné, tabákové ale i mentolové příchutě s nižším obsahem nikotinu 16 mg/ml. Nabídku předplněných podů PUFF HOUSE PRO naleznete zde.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: PUFF HOUSE
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: PUFF HOUSE PRO
Kapacita baterie: 400 mAh
Odpor: 1,6 ohm
Dobíjení: USB-C
Rozměr: Ø16 x 91,55mm
Typ: MTL
PUFF HOUSE PRO PINK POD e cigareta 2 min
Novinka Tip

PUFF HOUSE PRO je zařízení kompatibilní s předplněnými pody PUFF HOUSE PRO. Jedná se však o otevřený systém, který plně podporuje i předplněné pody Elf Bar ELFA! Jednoduchá e-cigareta disponuje integrovanou baterií s kapacitou 400 mAh, kterou lze dobíjet pomocí USB-C a to velmi rychle. Zařízení je také vybaveno dětskou pojistkou, kterou naleznete na spodní části. Díky tomuto malému tlačítku je tak možné 5ti klikem e-cigaretu zapnout a vypnout.

Zařízení PUFF HOUSE PRO je k dispozici ve 4 barevných variantách, rozměry i tvarem je velmi podobné klasickým jednorázovým e-cigaretám. Je malé, lehké a snadno přenosné.

Systém jednoduché e-cigarety, kterou je možné dobíjet a předplněných, jednorázových podů je skvělou alternativou jednorázových e-cigaret. Pod je předplněný e-liquidem, na Vás tak je pouze vložit jej do zařízení a vapovat. Po spotřebování náplně v podu se zkrátka vymění za nový.

Systém předplněných podů jako první spustit Elf Bar v podobě Elf Bar ELFA. Puff House pody jsou se zařízením ELFA kompatibilní a také nabízí nižší obsah nikotinové soli, než je standardních 20 mg/ml. Toto ocení především uživatelé, na které jsou standardní verze příliš silné.

V balení naleznete 1x zařízení PUFF HOUSE PRO ve zvolené barevné variantě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto