PUFF HOUSE ZERO STRAWBERRY KIWI 0% nikotinu

Jednorázová e-cigareta PUFF HOUSE ZERO STRAWBERRY KIWI s oblíbenou chuťovou kombinací sladké jahody a mírně kyselého kiwi. E-cigareta obsahuje 2ml náplně která neobsahuje nikotin. Příchutě e-cigaret PUFF HOUSE jsou příjemně nasládlé a ne příliš výrazné. Tím vynikají v nabídce jednorázových e-cigaret a oblíbí si je právě uživatelé, kteří hledají příjemnou chuť, která je tak akorát.

E-cigareta je jednorázová, tedy není možné ji dobíjet ani plnit e-liquidem. Potáhnutí je automatické, bez tlačítka. Kapacita je nadprůměrná, zhruba 800 potáhnutí

Základní nabídku PUFF HOUSE ZERO tvoří ovocné příchutě. V nabídce PUFF HOUSE však naleznete i e-cigarety s obsahem nikotinu a systém předplněných podů. Kompletní nabídku PUFF HOUSE naleznete zde.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: PUFF HOUSE
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: PUFF HOUSE ZERO
Příchuť: Jahoda, Kiwi
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Počet potáhnutí: 800
Kapacita baterie: 550 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Začínající uživatele
Puff House Cool Strawberry Kiwi Jednorazova e cigareta bez nikotinu min
Novinka Bez nikotinu 800+ Potáhnutí

Jednorázové e-cigarety PUFF HOUSE ZERO bez obsahu nikotinu nabídnou řadu základních chutí, které nejsou příliš výrazné a přeslazené. Jednorázové e-cigarety jsou jednoduchá zařízení, ze kterých stačí pouze potáhnout. Není třeba dolévání e-liquidu, dobíjení baterie ani čištění.

Jednorázovky PUFF HOUSE nabídnou nadstandardní kapacitu až 800 potáhnutí. V zařízení se nachází integrovaná baterie s kapacitou 550 mAh a nádržka s 2ml e-liquidu bez obsahu nikotinu.

Nabídka PUFF HOUSE ZERO je základní a obsahuje především ovocné příchutě, které nejsou tolik výrazné a sladké, jako je tomu zvykem u jiných značek. Pokud hledáte méně výrazné příchutě, bez brutální sladkosti, PUFF HOUSE si jistě oblíbíte.

V nabídce jednorázových e-cigaret PUFF HOUSE naleznete i produkty s obsahem nikotinu a také velmi oblíbený systém zařízení a předplněných podů.

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl (16 mg/ml)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto