REYMONT KURWA BLUERAZZ 20 mg/ml

Jednorázová e-cigareta Reymont Bluerazz s velmi zajímavou a oblíbenou chutí, která nabídne kyselost a zároveň sladkost modrých malin. E-cigareta zvládne dle výrobce až 688 potáhnutí díky integrované baterii s kapacitou 450 mAh a obsahem 2ml e-liquidu s 20 mg/ml nikotinové soli. Krásně zpracované a velmi jednoduché zařízení, kdy stačí pouze potáhnout a užít si MTL vápování s příjemnou chutí.

Příchutě v e-cigaretách Reymont Kurwa jsou velmi výrazné, sladké a intenzivní. V nabídce jich naleznete až 25!

Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: REYMONT KURWA
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: REYMONT KURWA
Příchuť: Modrá malina
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Počet potáhnutí: 688
Kapacita baterie: 450 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,7 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele

Kurwa Reymont jsou jednorázové e-cigarety s obrovskou nabídkou, kterou tvoří 25 originálních příchutí. Jednorázové e-cigarety jsou ideální pro kuřáky přecházející na vaping, nebo občasné uživatele e-cigaret. Zařízení nelze dobíjet, nedolévá se e-liquid ani není třeba čistit či měnit komponenty. E-cigareta také disponuje samospínacím potáhnutím, tedy lze potáhnout bez mačkání tlačítka. Díky své jednoduchosti a skvělému podání chuti jsou jednorázové e-cigarety velmi oblíbené.

Jednorázové e-cigarety Kurwa Reymont nabízí kapacitu zhruba 688 potáhnutí. Zařízení obsahuje integrovanou baterii s kapacitou 450 mAh a NicSalt e-liquidem (s obsahem nikotinové soli) s obsahem 20 mg/ml nikotinu. Příchutě jsou velmi výrazné a intenzivní podobně jako například u jednorázových e-cigaret Elf Bar nebo Aroma King.

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto