VENIX MAX STARTER KIT - BLACK GRAPE 20 mg/ml

E-cigareta VENIX MAX je jednoduché zařízení se systémem předplněných podů. Startovací balíček nabídne zařízení VENIX MAX v barvě MAX BLACK a 1 předplněným podem s příchutí Black Grape. Chuť je plná šťavnatosti hroznového vína a jemné trpkosti černého rybízu.

Zařízení VENIX MAX je podobné standardním jednorázovým e-cigaretám, je však možné jej dobíjet pomocí USB-C a na vrchní části se nachází otvor pro předplněné pody. Ty se do zařízení jednoduše nasadí a přichytí pomocí magnetů. Pody jsou předplněné 2ml e-liquidu s obsahem 20 mg/ml nikotinové soli a vybavené žhavícím mesh tělískem, které dodá maximální podání chuti a hustou páru. Kapacita je obrovská, až 900 potáhnutí.

E-cigarety s předplněnými pody jsou trendem, který válcuje jednorázové e-cigarety. Jednoduchost jednorázovek je zachována, avšak systém předplněných podů přináší obrovskou ekonomickou a ekologickou výhodu.

Nabídka předplněných podů je sestavena z velkého množství příchutí, ze kterých si vybere každý. Kompletní nabídku naleznete zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Venix
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Kategorie: VENIX MAX
Příchuť: Černý rybíz, Hroznové víno
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Objem liquidu: 2ml/Pod
Počet potáhnutí: 900/Pod
Kapacita baterie: 400 mAh
Odpor: 1,6 ohm
Dobíjení: USB-C
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Typ: MTL
Položka byla vyprodána…
Venix Max Starter Kit Max Black Black Grape min
Novinka Tip 900 Potáhnutí!

E-cigarety VENIX MAX jsou dalším přírůstkem od oblíbené rodiny e-cigaret s předplněnými pody. Jednoduché zařízení bez tlačítka s možností dobíjení se spojí pomocí magnetů s předplněným podem VENIX MAX. Pody jsou předplněné 2ml e-liquidu s obsahem 20 mg/ml nikotinové soli. Po spotřebování e-liquidu v podu se jednoduše prohodí za nový a Vy tak můžete pokračovat ve vapování.

Nabídka příchutí je široká, příchutě jsou díky mesh tělísku výrazné a tvorba páry hutná. Předplněné pody Venix Max navíc nabídnou kapacitu až 900 potáhnutí! Předplněné pody Venix jsou kompatibilní pouze se zařízením VENIX MAX.

Zařízení v barevném provedení Max Black, naleznete ve výhodném startovacím balíčku, kde se kromě samotného zařízení nachází i jeden předplněný pod s příchutí Black Grape-X a dobíjecí USB-C kabel.

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto