VENIX WATER MELON-X 16 mg/ml

Jednorázová e-cigareta VENIX WATER MELON-X s osvěžující, sladkou a autentickou chutí vodního melounu. VENIX nabízí kvalitně zpracované e-cigarety s povedeným designem a skvělou výdrží až 700 potáhnutí. Obsah nikotinu je 16 mg/ml, což je o něco nižší než je běžné. Díky tomu jsou však e-cigarety VENIX vhodné i pro méně zkušené uživatele. Příchutě jednorázových e-cigaret VENIX jsou doladěné k dokonalosti, důraz je kladen především na autenticitu a s přehledem se vyrovnají konkurenčním značkám. V nabídce jich navíc naleznete opravdu mnoho.

Jednorázové e-cigarety VENIX nabízí i řadu s označením Z, tedy ZERO - bez nikotinu, kterou naleznete zde.

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Venix
145 Kč 119,83 Kč bez DPH
Kategorie: VENIX X (1,6% nikotinu)
Příchuť: Vodní meloun
Obsah nikotinu: 16 mg/ml (1,6 %)
Počet potáhnutí: 700+
Kapacita baterie: 400 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
venix watermelon x jednorazova e cigareta min
Tip 700+ Potáhnutí

VENIX jsou jednorázové e-cigarety, které přichází na trh s obrovskou nabídkou mimořádně propracovaných příchutí. Kvalitní zpracování, jednoduchý ale povedený design, kdy má každá příchuť svou jasně definovanou barvu a nadprůměrná výdrž! E-cigarety VENIX nabízí kapacitu až 700 potáhnutí a o něco nižší obsah nikotinu než je běžné - 16 mg/ml. V nabídce naleznete také varianty bez nikotinu s označením Z jako zero.

VENIX je stějně jednoduchá e-cigareta jako všechny ostatní jednorázové e-cigarety, pro celou funkci stačí pouze potáhnout. Žádné dobíjení, dolévání ani čištění!

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto