VOOM POD MOD STARTER KIT - MINT 20 mg/ml

VOOM POD MOD Starter Kit je balení POD e-cigarety VOOM a náhradní, předplněné cartridge s příchutí Mint. Mentolová příchuť je příjemně sladká a ledově osvěžující. Pokud si potrpíte na silné mátové příchutě, Mint od VOOM je velmi dobrou volbou!

Systém POD e-cigarety a předplněných cartridgí je velmi oblíbený. Jednoduchou a stylovou e-cigaretu VOOM POD v zajímavé zelené barvě je možné dobíjet pomocí USB-C a to velmi rychle. Do e-cigarety stačí vložit kompatibilní předplněný pod VOOM, který vydrží až 800 potáhnutí, obsahuje 2ml e-liquidu a 20 mg/ml nikotinové soli. Můžete si tak užít velmi pohodlné a příjemné vapování.

Balení Starter Kit obsahuje e-cigaretu VOOM POD MOD v zelené barvě, 1x předplněný pod s příchutí Mint a praktickou šňůrku na krk. Náhradní cartridge je možné dále dokoupit samostatně v balení po 2 kusech. Celou nabídku naleznete zde.

Více se o e-cigaretách VOOM dočtete zde.

Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: VOOM
259 Kč 214,05 Kč bez DPH
Kategorie: VOOM
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Objem liquidu: 2ml/Pod
Počet potáhnutí: 800/Pod
Kapacita baterie: 500 mAh
Odpor: 1,2 ohm
Dobíjení: USB-C
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Typ: MTL
VOOM Pod Mod Starter Kit Mint
Novinka Tip

VOOM je značka kvalitních a netradičních jednorázových e-cigaret. K nám do nabídky však přichází VOOM v podobě POD systémů s předplněnými pody. Ty si našli obrovskou oblibu u značky Elf Bar jako Elf Bar ELFA.

VOOM POD MOD Kit je zařízení do kterého se vkládají předplněné pody VOOM. Pody jsou jednorázové a vydrží až 800 potáhnutí. Po použití podu se do e-cigarety nasadí nový a je možné znovu pokračovat ve velmi příjemném vapování. Velkými plusy tohoto řešení jsou cena a nižší zátěž na ekologii. Zařízení je totiž možné opakovaně dobíjet, tedy se po spotřebování náplňě vyhazuje pouze plastový pod, nikoli celé zařízení.

VOOM POD MOD STARTER KIT - MINT

VOOM, e-cigarety nové generace

VOOM je značka kvalitních a netradičních jednorázových
e-cigaret. K nám do nabídky však přichází VOOM v podobě POD systémů s předplněnými pody. Ty si našli obrovskou oblibu u značky Elf Bar jako Elf Bar ELFA.

VOOM POD MOD Kit a předplněné pody

VOOM POD MOD Kit je zařízení do kterého se vkládají předplněné pody VOOM. Pody jsou jednorázové, obsahují 20 mg/ml nikotinové soli a vydrží až 800 potáhnutí. Po použití podu se do e-cigarety nasadí nový a je možné znovu pokračovat ve velmi příjemném vapování.

Velkými plusy tohoto řešení jsou cena a nižší zátěž na ekologii. Zařízení je totiž možné opakovaně dobíjet, tedy se po spotřebování náplňě vyhazuje pouze plastový pod, nikoli celé zařízení.

VOOM POD MOD STARTER KIT - MINT


Balení obsahuje: 1x e-cigaretu VOOM POD MOD (zelená), 1x Předplněný pod Mint, 1x šňůrku na krk

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto